Hilary Duff, Barney Stinson'ın How I Met Your Father kameosunu değerlendirdi

Duff, "Ters gidebilecek her şey ters gitti" dedi

Hilary Duff ve Neil Patrick Harris, "How I Met Your Father"da (Hulu)

Hilary Duff, Neil Patrick Harris'in How I Met Your Father'daki kameosunda "ters gidebilecek her şeyin ters gittiğini" söyledi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Harris, How I Met Your Mother'ın 9 sezonu boyunca canlandırdığı Barney Stinson karakteriyle spin-off dizisinin 28 Mart Salı akşamı yayımlanacak bölümünde geri dönecek.

Harris'in kameosunu değerlendiren dizinin yıldızı Duff, How I Met Your Mother oyuncusuyla birlikte çalışmayı Entertainment Weekly'ye değerlendirdi.

Duff, "O gün çok fazla şey yapması gerekiyordu, sayfalarca diyaloğu vardı ve ters gidebilecek her şey ters gitti" diye anlattı.

Yaşanan bazı olayları sıralayan Duff şu açıklamayı yaptı:

Ekibin bir üyesi yaralandı ve ambulans geldi, sağanak yağmur yağıyordu, tabii ki Harris'in olduğu tek gecede, dışarıdaydık ve yağmur yağmayan bu geceye zemin hazırlayan sahneleri çoktan çekmiştik.

Ünlü oyuncu, "Neyse ki yağmur yağıyormuş gibi bile görünmüyordu ama makyajcım içeri girip 'Yağmurdan sırılsıklam olmuşsun, yüzün çok ıslak. Kamerada bunu nasıl anlayamıyoruz bilmiyorum' dedi" itirafında bulundu.

Duff, bu deneyimin "çok komik" olduğunu ve "100 kez [gülmekten] kırıldığını" söyledi.

"Ama o çok iyi birisi ve onu konuk etmek rüya gibiydi" diye ekledi.

Harris medya kuruluşuna, How I Met Your Father'ın yönetmeni Pam Fryman'ı "gemiyi çok iyi yüzdürdüğü" için takdir ettiğini söyledi.

O yüksek özgüvenli bir duruşla yoluna devam ediyor.

Koşulların tüm tuhaflığı göz önüne alındığında, yine de iyi içerik ürettiğimizi düşündük.

Harris, Hulu'nun spin-off'unda konuk oyuncu olarak yer alan tek orijinal How I Met Your Mother oyuncusu değil. Oyuncu, eski rol arkadaşı Cobie Smulder'ın ilk sezonda Robin Scherbatsky rolünü kısa bir süre canlandırmasının ardından geri dönmek için ilham aldığını söyledi.

Harris, "Cobie'nin dizinin birinci sezonunda Robin'i oynadığını biliyordum" dedi.

Ve "Aman Tanrım. Artık bu kaçınılmaz. Hepimize soracaklar" diye düşündüm. Cobie bir şey yaptıktan sonra nasıl hayır diyebilirsiniz ki?

Ben de 'Tek reddeden kişi olmak istemiyorum, o yüzden ikinci olacağım' diye düşündüm.

How I Met Your Father'ın ikinci sezon ortası finali 28 Mart Salı günü Hulu'da yayımlanacak.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU