Harry Potter'ın Lucius Malfoy'u: Maske takmayı reddedenler hapse atılmalı

Harry Potter yıldızı kamusal alanda maske takmayı reddedenlerin hapiste olması gerektiğini düşünüyor

Harry Potter yazarı J. K. Rowling, yeni kitabı Troubled Blood yayımlamasının ardından transfobiyle suçlanıyor (Warner Bros.)

Harry Potter filmlerinde Lucius Malfoy’u canlandıran Jason Isaacs, Salı katıldığı Lorraine Kelly’nin programında tecrite ve koronavirüs önlemlerine dair konuştu. 

Metro'nun haberine göre ünlü oyuncu tecrit sırasında neler yaptığını ve şu anda hangi projeler üzerinde çalıştığını anlattı. 

Tecrit sırasında şu ana kadar sette yaptığımdan daha fazla ilişkilendirilebilecek kadar şanslı olduğum hayır kurumları için daha fazla şey yaptım çünkü açıkçası beni aklı başında tutan şey hizmet etmeye çalışmak. Morali yüksek tutmak zor ve işe yarayan tek şey yardım etmek ve benden daha kötü zaman geçiren kişilere yardım etmeye çalışmak.

 

 

Isaacs ayrıca alınan Kovid-19 önlemlerine ve bu önlemlere uymayı reddeden kişilere dair de fikirlerini belirtti. Ünlü oyuncu aşılar hazır olsa dahi maske takılmayan döneme kolayca geri dönülebileceğine dair emin olmadığını ifade etti. Harry Potter yıldızı maske takmayı reddedenlerin hapiste olması gerektiğini düşündüğünü belirtti. 

Fakat maskelerle ilgili olarak hapiste olması gerektiğini düşündüğüm maske takmayı reddeden kişiler beni burnu dışarıda kalacak şekilde maske takanlardan daha az rahatsız ediyor.

 

Independent Türkçe, Metro

DAHA FAZLA HABER OKU