Fatih Terim'in sağlık durumuyla ilgili kızı Buse Terim'den açıklama: Babam şu anda iyi, umuyorum her şey iyi olacak ve oradan çok güçlü çıkacak

Buse Terim Bahçekapılı, babası Fatih Terim'in iyi olduğunu açıklayarak, "Umuyorum ülkece bu süreci minimum hasarla atlatırız" değerlendirmesinde bulundu

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan Fatih Terim'in hastanede tedavisi sürerken, tecrübeli teknik adamın kızı Buse Terim Bahçekapılı, babasının durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Buse Terim Bahçekapılı, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

Hem merak edenler hem de bu mecrada bu kadar takipçi varken birkaç bilgilendirme yapmak istiyorum. Bunun görevim olduğunu düşünüyorum. Babam şu anda iyi, hastanede tedavi altında.

 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Babasının kronik rahatsızlığının bulunmamasının ve sigara içmemesinin bir avantaj olduğunu kaydeden Bahçekapılı, "Bunun dışında bekleyeceğiz. Umuyorum her şey iyi olacak ve oradan çok güçlü çıkacak. Tüm iyi dilekleriniz ve mesajlarınız için çok çok teşekkür ediyorum. Mümkünse evden çıkmayın. Lütfen evinizde kendinizi izole edin. Bu hastalığı başkalarına bulaştırma riskini en aza indirin. İnanın bana ailenizden birine bir şey olursa yanına gidemezsiniz, yasak. Öpemezsiniz, kata bile çıkamazsınız. O yüzden bunu düşünün, hayal edin. Çok sevdiğiniz birine bir şey olduğunda yanına gidememeyi ve dokunamamayı düşünün" ifadelerini kullandı. 

Herkesin dikkat etmesi gerektiğini vurgulayan Bahçekapılı, şu değerlendirmeyi yaptı: 

Lütfen düşünerek hareket edin. Elimden geldiği kadar buradan bilgilendirme yapacağım. Umuyorum ülkece bu süreci minimum hasarla atlatırız.

 

Independent Türkçe, Ajanslar

DAHA FAZLA HABER OKU