Stranger Things: Yeni sezonun ilk bölümünün adı açıklandı

Bu, dizinin yeni sezonundan neler bekleyeceğimize dair ilk gerçek ipucu

Stranger Things yazarları 4. sezonun birinci bölümünün ismini açıklayarak yeni sezondan ne bekleyeceğimize dair birkaç ipucu verdi.

Dizinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer, Netflix dizisinin ilk bölümünde Will Byers'in kaybolduğu günü anmak için duyuru yaptı.

4. sezonun prömiyerinin adı "The Hellfire Club" (Cehennem Ateşi Kulübü) olacak.

Senaryo ekibi Twitter'da, "Yeni üyeler arıyoruz... Var mısınız?" notuyla bir fotoğraf paylaştı.

 

 

Bu isim bize neler bekleyebileceğimize dair ne söyleyebilir? Marvel çizgi romanlarında bu ilk kez 1980'lerde ortaya çıkan ve "beyin takımıyla" dünyadaki olayları şekillendirmek isteyen bir grubun adı. Bu kesinlikle Dustin'in liderlik edeceği bir şeye benziyor.

Gerçi gerçek dünyada Cehennem Ateşi Kulüpleri'nin şeytana tapma, kara büyü ve şeytani amellerle ilişkili olduğuna dair söylentiler mevcut. Belki de bu, 4. sezondaki tehdit öğesini sağlayacak gruptur.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Stranger Things senaryo ekibi önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezon için de ilham almak için izledikleri filmlerin isimlerini açıkladı.

Yakın zamanda verdikleri isimler arasında Young Sherlock Holmes, Ace Ventura: Pet Detective ve Hackers vardı ki bu da bize Mike, Lucas ve arkadaşlarının yeni bölümlerde casus oyunlarını artıracaklarına işaret ediyor.

Stranger Things yapım süreci Ocak 2020'de başlıyor. Çekimlerin ağustosa kadar sürmesi bekleniyor. Hayranlar dizinin gelecek yıl aralıkta ekranlara dönmesini umuyor.

 

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU