Yıldız komedyen oğlunun mezuniyetindeki en utanç verici ebeveyn olmayı başarmış

Ferrell'ın, eşi Viveca Paulin'den Magnus, Mattias ve Axel adında üç oğlu var

(AP)

Will Ferrell beyazperdede ve evde, ailesine sıklıkla komiklikler sahneleyen bir komedyen.

Aktörün 20 yaşındaki oğlu Magnus, 11 Haziran'da babasının eğlenceli maskaralıklarından birini paylaştı. Babasının "esprisini" puanlamak için mezuniyet balosundan önce birlikte çektirdikleri bir fotoğrafı TikTok'ta yayımladı.

Fotoğrafta 56 yaşındaki Ferrell, siyah renkli salaş silindir şapkası, altın dikişli bordo cübbesi ve geniş kenarlı beyaz yakasıyla gururla duruyor. Magnus'un üstündeyse gri ve siyah çizgili bir takım elbise, puantiyeli bir gömlek ve siyah kravat var.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Babasının kendisini utandırmak için "bir ortaçağ lordu gibi giyindiğini" söyleyen Magnus yine de mizahi değerine 10 üzerinden 10 bin puan verdi. Birçok takipçisi de ona katılarak komedi ikonunun şapşal ebeveynlik şakalarını yorumlarda övdü.

Bir hayranı "Ben şahsen bunu sorun etmezdim çünkü o Will Ferrell" diye itiraf etti.

Başka biri de şöyle yazdı:

Babam Will Ferrell olsaydı bunu yapmasında hiçbir sakınca görmezdim.

 

Will Ferrell
Will Ferrell, mezuniyet balosundan önce oğluna şaka yapmak için ortaçağ lordu gibi giyinmiş (TikTok/Magnus Ferrell)​​​​​​​


Ferrell'ın görünüşüne iltifat eden üçüncü bir TikTok kullanıcısına Magnus şöyle yanıt verdi:

İşte bu yüzden utanç vericiydi çünkü çok iyi görünüyordu.

Hayran kalan biriyse "Aile etkinliklerinizin çok komik olduğunu biliyorum" diye yazdı.

Magnus, Ferrell'ın 24 yıllık eşi Viveca Paulin'den olan üç oğlunun en büyüğü; diğerleri de 17 yaşındaki Mattias ve 14 yaşındaki Axel.

2008'de People Magazine'e konuşan Talladega Geceleri (Talladega Nights) yıldızı, ebeveynlere talep edilmemiş bazı tavsiyelerde bulunmuştu.

Oyuncu "Bence çocuklarınızla haftada en az bir kez konuşun" diye önermişti.

Eğer zamanınız varsa bunu haftada iki ya da üç kez yapın ama aksi takdirde, çocuklarımla konuşmadan haftalar geçirdiğimi görüyorum; bunlar birikiyor.

2017'de verdiği bir röportajda, baba olmanın getirdiği en büyük değişikliğin huzur eksikliği olduğunu söyleyen Ferrell evde birkaç erkek çocuğun gürültüsünün ne kadar kötü olduğunu belirtmişti.

Komedyen "Evde genellikle yüksek bir ses seviyesi var. İster iyi vakit geçirsinler, ister akıllarını kaçırsınlar, hep bağırıyorlar" demişti.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Büşra Ağaç

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU