Lady Gaga, David Beckham, BTS, Justin Bieber ve niceleri yeni Friends yapımında yer alacak

Reese Witherspoon ve James Corden de dahil olacak

Friends ekibini bir araya getirecek özel yapıma Lady Gaga, James Corden ve Reese Witherspoon gibi bir dizi sürpriz konuk yıldız eklendi.

HBO Max perşembe duyuru yaparak hem özel bölümün 27 Mayıs'ta yayımlanacağını açıkladı hem de ilk video tanıtımını yaptı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Cindy Crawford, Cara Delevingne, Kit Harington, Mindy Kaling ve Malala Yusufzay'ın yanı sıra David Beckham, Justin Bieber ve BTS de bölümde yer alacak.

Witherspoon daha önce Friends'de Rachel Green'in ara ara görülen kız kardeşi Jill'i canlandırmıştı. Katılması planlanan başka konuk yıldızlar da sitcomda rol almıştı: Ross ve Monica'nın babası Jack Geller'ı canlandıran Elliott Gould ve iki kardeşin annesi Judy Geller'ı canlandıran Christina Pickles da bölümde yer alacak.

Ayrıca Monica'nın üst kattaki huysuz komşusu Bay Heckles olarak sitcom tarihine giren Larry Hankin ve Joey'nin kötü şöhretli el ikizi Randall'ı canlandıran Thomas Lennon da yer alacak.

James Michael Tyler (Central Perk'teki barista, Gunther) ve Maggie Wheeler'ın yanı sıra (ikonik Janice karakteri) Monica'nın bir zamanlar erkek arkadaşı olan Richard Burke'e hayat veren Tom Selleck de katılıyor.

Friends ekibini bir araya getirecek özel yapım ilk olarak Şubat 2020'de duyurulmuştu fakat koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmişti. Yapım geçen ay Friends'in Kaliforniya Burbank'teki orijinal çekim stüdyosunda kameraya alındı.
 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Noyan Öztürk

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU