Hugh Grant, Bıçaklar Çekildi'nin yeni bölümündeki kameosuyla ilgili hayran teorisini doğruladı

Grant, filmde kısaca görünen birçok ünlüden biri

(AFP)

Hugh Grant, Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven'deki (Glass Onion: A Knives Out Story) kameosuyla ilgili konuştu.

Rian Johnson'ın 2019 tarihli popüler gizemli cinayet filminin devamı, geçen yıl 23 Aralık'ta Netflix'te gösterime girmesinden bu yana bir başarıya imza attı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Filmin başarısı kısmen Ethan Hawke'tan Natasha Lyonne'a kadar birçok ünlü oyuncunun filmdeki kameo performanslarından geliyor. Filmde görünen bütün yıldızların tam listesini burada bulabilirsiniz.

Hayranları özellikle memnun eden kameolardan biri de filmde Dedektif Benoit Blanc'in partneri Philip rolüyle yer alan ve Andi kapıyı çaldığında dairelerinin kapısını açan Grant'ti.

Partner oldukları açık olsa da hayranlar, Benoit ve Philip'in evli olup olmadığıyla ilgili kararsız kaldı. Daha sonra Grant bu soru işaretine açıklık getirdi.

62 yaşındaki Grant, Collider'ın kameo görünümüyle ilgili sorusunu, "Bu doğru. James Bond'la evliyim" diye yanıtladı.

Daniel Craig, 2008 tarihli Quantum of Solace'tan 2021'deki Ölmek İçin Zaman Yok'taki (No Time to Die) son rolüne kadar 007'yi canlandırmasıyla tanınıyor.

Oyuncu sözlerini bu kameonun nasıl ortaya çıktığını anlatarak sürdürdü:

Kısacık bir andı. Bunu neden yapmak istediklerini gerçekten bilmiyorum ama yine de Bıçaklar Çekildi 1'in harika olduğunu düşünüyordum ve evet, neden olmasın dedim. Birkaç saatliğine orada olurum...

 

Hugh Grant
Hugh Grant, Bıçaklar Çekildi:⁠ Gizemli Bir Serüven'de​​​​​​​ (Netflix)


Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven'e yönelik ilgiye rağmen film, The Gray Man ve The Unforgivable'ın yanı sıra üç başka yapımın yer aldığı Netflix'in ünlü filmler kulübüne girmeyi başaramadı.

Grant bundan sonra Chris Pine, Michelle Rodriguez ve Regé-Jean Page'le birlikte Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur (Dungeons and Dragons: Honour Among Thieves) adlı fantastik macerada rol alacak.

Film, bir zamanlar kendilerinden çalınan bir şeyi geri almak için yola çıkan bir grup hırsızın hikayesini konu alıyor.

Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, 31 Mart 2023'te sinemalarda vizyona girecek.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU