Emily Ratajkowski aldatıldığı iddialarına Twitter beğenileriyle yanıt verdi

Süpermodelin eşinden boşanacağı iddia ediliyor

41 yaşındaki Bear-McClard'ın, 31 yaşındaki Ratajkowski'yi defalarca aldattığı iddia edilmişti (AP)

Emily Ratajkowski'nin, kendini aldattığı iddia edilen eşi Sebastian Bear-McClard'dan boşanacağı söylentilerini körüklediği gözlemleniyor.

31 yaşındaki Ratajkowski henüz kamuoyuna film yapımcısı eşinden ayrıldığını açıklamasa da süpermodelin Twitter'daki beğenileri evliliklerinin sona erdiğini ve Bear-McClard'ın sadakatsizliğiyle ilgili iddiaları onaylar gibi duruyor.

Ratajkowski'nin beğendiği bir tweet'te, "Bu küçük s****ğün Emrata'yı aldattığına inanamıyorum" yazıyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Mankenin destek verdiği bir diğer tweet'teyse, "Kızlar, Emrata'nın boşanmasını nasıl kutluyoruz" ifadesi yer alıyor.

Başka bir tweet'te de "Emrata sonunda Tanrı'nın sahiden çok gerçek olduğunu kanıtlayan bu adamdan özgür kalıyor" yazıyor.

Page Six'in 15 Haziran'daki haberinde, My Body'nin yazarı Ratajkowski'nin, kendini aldattığı iddiaları sonrası eşinden boşanmayı planladığı belirtilmişti. Ünlü manken sadece birkaç gün sonra New York'ta, çiftin husky-Alman çoban köpeği Colombo'yla beraber alyanssız yürürken görüntülenmişti. Ratajkowski ayrıca, çiftin bir yaşındaki oğlu Sylvester'la beraber yürüyüş yaparken de yüzüksüz görülmüştü.
 


Çift bu ay, Ratajkowski'nin Paris Haute Couture Moda Haftası'nda eşi olmadan yalnız görüntülenmesi ve Mayıs 2022'deki Met Gala'ya tek başına katılmasıyla ayrılık söylentilerini alevlendirmişti.

Ratajkowski ve Bear-McClard Şubat 2018'den bu yana evli. İkili, birlikte olduklarını doğruladıktan sadece haftalar sonra bir nikah dairesinde ufak bir törenle dünya evine girmişti. Çift sonrasında, Mart 2021'de oğulları Sylvester'a merhaba demişti.

 

* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

 Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU