Instagram'da bir dizi çıplak fotoğraf paylaşan Britney Spears'a hayranlarından destek geldi

Bir hayranı, "Ne istersen onu yap KRALİÇE!" diye yazdı

(Britney Spears / Instagram)

Britney Spears, babasının çocukken kendini "çirkin hissetmesini" sağladığını itiraf ettikten kısa süre sonra bir dizi çıplak fotoğraf paylaştığı için övgü alıyor.

Şarkıcı 10 Mayıs Salı günü Instagram'da stratejik biçimde konumlanmış emojilerle örtülü üç görüntülük bir fotoğraf dizisi paylaşmıştı.

"Foto yığınını" Instagram'da duyuran Spears, söz konusu fotoğrafları üçüncü çocuğuna hamile olduğunu öğrenmeden önce çektiğini belirterek şöyle yazdı:

Tatilde neden 10 yaş daha genç görünüyorum???

Spears ayrıca, fotoğrafları bir selfie çubuğu yardımıyla çektiğini söyleyerek, takipçilerine şöyle dedi:

Bunu kendi kendime yapma gücümü küçümsemeyin.

Ünlü şarkıcı son fotoğrafa şunu yazdı:

Hepinizi ÇÇÇÇÇOOOOOOOOOOKKKK seviyorum.

Spears'ın takipçilerinin çoğu, pop yıldızına olumlu mesajlar göndererek Kasım 2021'de vasilikten kurtulması sonrası fotoğrafları paylaşacak kadar özgüvenli hissetmesinden duydukları mutluluğu dile getirdi.

Hayranları, fotoğraflara olumsuz tepki gösteren bir grup takipçiye hızla yanıt verirken, bir kişi şöyle yazdı:

Ne istersen onu yap KRALİÇE!!!!

Bir başkası da şöyle dedi:

Harika görünüyorsun. Sen çok kuvvetli ve güç verici bir kadınsın.

Bir diğer hayran da şunları belirtti:

Yüzde 0 umursuyorsun.

 

Britney (Instagram)

Britney Spears'ın hayranları, çıplak fotoğraflardan oluşan bir "foto yığını" paylaşması sonrası şarkıcıya destek veriyor (Instagram)


Spears bu paylaşımdan bir hafta önce, şimdi silinmiş olan bir mesajında, babasının tartışmalı yasal düzenleme kapsamında tüm iş ve kişisel ilişkilerini yönettiği dönemde kendine hissettirdiği olumsuz duyguyu ayrıntılarıyla dile getirmişti.

Şarkıcı, nihayetinde bir yargıcın 2008'den beri ilk kez kişisel ve mali bağımsızlığının kontrolünün şarkıcıya geri verilmesine hükmetmesiyle Kasım 2021'de vasilikten kurtulmuştu.

Spears, "Vasiliğin bana yaptığı ve bana en çok acı veren şeylerden biri, her zaman şişman olduğumun ve asla yeterince iyi olmadığımın söylenmesiydi" dedi.

Babam bana hep denemek, denemek, denemek zorunda olduğumu hissettirirdi. Hem de nasıl.

Varlığımın derinlerdeki tohumunu, 13 yaşlarımdayken bana güzel hissettiren tohumu mahvetti. Özgüvenim, fiyakam, iç diyaloğum ve hatta evet, cinsel yaşamım bile tamamen mahvoldu. Kendimi çirkin hissetmemi sağladı, bu yüzden de öyleydim.

 

Britney1 (Instagram)

Britney Spears, eşi Sam Asghari'yle birlikte (Instagram)


Spears, partneri Sam Asghari'yle gizlice evlendikten sonra yakın zamanda hamile olduğunu duyurmuştu.

Şarkıcının eski eşi Kevin Federline'dan Sean (16) ve Jayden (15) adlı iki oğlu var.

Eski dansçıyla 2004 ve 2006 arasında iki yıl evli kalan Spears, nihayetinde şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle boşanma davası açmıştı.

Asghari bu hafta hayranlara, ikilinin gelecek düğünü için bir gün belirlediğini açıklamış fakat kamuoyunun net tarihi ancak düğün gerçekleştikten sonraki gün öğreneceğini söylemişti.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU