Jeffrey Dean Morgan, Norman Reedus'ı eleştiren Walking Dead hayranlarına sinirlendi

Öfkeli aktör, "Bazılarınız ÇOK ileri gitti" dedi

Jeffrey Dean Morgan ve Norman Reedus'ın canlandırdığı Negan ve Daryl izleyicilerin en çok sevdiği The Walking Dead karakterleri arasında (AMC)

Jeffrey Dean Morgan, The Walking Dead'in hayranlarından Norman Reedus'a yönelik muamelelerine dair hesap sordu.

27 Nisan Çarşamba günü, dizide Carol Peletier karakterini canlandıran Melissa McBride'ın daha önce duyurulan ve Reedus'la birlikte yer alacağı spin - off dizisinin parçası olmayacağı açıklandı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

İkili, ana dizi Mart 2023'te sona erdiğinde kendi Carol ve Daryl Dixon dizilerinde rol alacaktı.

Bununla birlikte McBride'ın geri adım attığı bildirilirken hiçbir neden verilmedi ve hayranlar, McBride'ın ayrılmasından sorumlu olabileceğini öne sürdükleri Reedus'ı eleştirmeye başladı.

Dizide Negan'ı canlandıran Morgan, bu tür iddialar karşısında öfkelendi ve 29 Nisan Cuma günü konuyu açıklığa kavuşturmak için devreye girdi.

Morgan, Twitter'da "Bazılarınız ÇOK ileri gitti" diye yazdı.

TOKSİK. HİÇBİR İLGİSİ olmayan bir saçmalık için Norm'a saldırmak mı? Melissa yalnızca kendisine dair bir karar verdi. Biraz ara vermek istiyor/ara vermeye ihtiyaç duyuyor. Buna saygı duyun!

Morgan sözlerine şöyle devam etti:

Kimseyi ilgilendirmeyen faktörler söz konusu. Hepinize herkesten fazlasını veren Norm. Sadece B*KTAN.

Bir hayran, Reedus'un ailesine daha yakın olabilmek için dizinin belirli bir yerde çekilmesini talep etmiş olabileceğini söyleyince Morgan şu yanıtı verdi:

Norman'ın yer seçimiyle hiçbir ilgisi yoktu. Bu karar tamamen hikaye, fikirlerle ilgili... PARA. Bu stüdyo/kanalın işi. Aktörlerin değil.

 

Twitter.jpg
Jeffrey Dean Morgan, sosyal medyada Norman Reedus'a yönelik eleştirileri fark ettikten sonra devreye girdi (Twitter)

 

Evet deyip yapabiliriz ya da hayır der ve yapmayız... BELKİ. BAZEN. Eğer şanslıysak ve henüz sözleşmemiz yoksa. Aktör nadiren bu güce sahiptir.

Başlangıçta, yapımı geçen ay bitiren The Walking Dead'in çekildiği Atlanta'da sete girilecek şekilde geliştirildikten sonra spin - off'un Avrupa'da çekileceği söyleniyor.

 

amc.jpg

Norman Reedus ve Jeffrey Dean Morgan, "The Walking Dead" dizisinden arkadaşlar (AMC)

 

Morgan, Maggie karakterini canlandıran Lauren Cohan'le birlikte New York'ta çekilen kendi spin - off dizisinde rol alacak.

Bu arada Andrew Lincoln, Rick Grimes olarak kendi film üçlemesinde geri dönmeye hazırlanıyor.

The Walking Dead, son sezonuyla Ekim 2022'de geri dönüyor.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU