Johnny Depp'i savunan Ireland Baldwin: Amber Heard korkunç biri

Genç model, "Umarım Johnny itibarını ve hayatını geri alır" dedi

Ireland Baldwin, Amber Heard'ün Johnny Depp'in hayatını mahvettiğini söyledi (Fotoğraflar: Instagram/@irelandirelandireland - AFP)

Amerikalı model Ireland Baldwin, Amber Heard'ü "korkunç biri" diye niteledi ve Johnny Depp'i savundu.

58 yaşındaki Depp, 35 yaşındaki eski eşi Heard'e 2018'de The Washington Post'ta yazdığı makale nedeniyle iftira davası açmıştı. Makalede Heard istismara maruz kaldığını öne sürmüştü. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Söz konusu yazıda Depp'in adı geçmese de aktörün avukatları makalenin yanlış bir şekilde Heard'ün evliyken şiddet gördüğünü ima ettiğini iddia ediyor. Depp bu nedenle 50 milyon dolar tazminat talep ediyor. 

Bununla birlikte Amber Heard'ün fiziksel istismara uğradığı yönündeki iddialarının aksine Depp asıl kurbanın kendisi olduğunu öne sürüyor. Depp ilişkileri boyunca Heard'ün kendisine saldırdığını iddia ediyor. 

ABD'nin Virginia eyaletinin Fairfax şehrinde görülen dava devam ederken 26 yaşındaki model Baldwin de sosyal medyadan Heard'ü ve onun iddialarına inananları sert biçimde eleştirdi. 

Kim Basinger ve Alec Baldwin'in kızı olan Ireland Baldwin, mahkemede dinletilen ve Heard'ün Depp'e vurduğunu kabul ettiği ses kaydını paylaşarak şunları dile getirdi:

Mesele şu ki tam olarak böyle kadınlar tanıyorum. Manipülatif ve soğukkanlılar. Kurban rolünü oynamak ve dünyayı erkeklerin aleyhine çevirmek için kadınlıklarını kullanıyorlar. Çünkü erkeklerin en kötü olduğunu söylemenin havalı olduğu bir toplumda yaşıyoruz.

Baldwin, Instagram hikayesindeki paylaşımında şunları da söyledi:

Erkekler de tacize uğrayabilir. Bir insanın mutlak felaketi olan bu kişi korkunç biri ve umarım Johnny itibarını ve hayatını geri alır. Ve umarım 5 Karayip Korsanları filminde rol alır.

 

Independent Türkçe, Mirror, Marca

DAHA FAZLA HABER OKU