Kim Kardashian, Kanye West'e seslendi: "Çocuklarını göremediğin anlatısına son ver"

Rapçi, geçen haftadan beri kızı North'u görmesine "izin verilmediğini" öne sürdü

(Reuters)

Kim Kardashian, Kanye West'e çocuklarını görmesine izin vermediği "anlatısına" bir "son vermesini" söyledi.

North, Saint, Chicago ve Psalm adında 4 çocuğa sahip reality TV yıldızıyla rapçi şu anda boşanma sürecinde. Bu ay bir hakim Kardashian'ın "resmen bekar" olduğuna hükmetmişti.

West, 14 Mart Pazartesi günü kendisi, Kardashian ve bir uzaylıdan oluşan üç rozetin fotoğrafını Instagram'da paylaştı.

Rapçi, "Geçen hafta kızımı görmeme 'izin verildiğinde' sırt çantasının üzerinde bu vardı" diye yazmıştı.

İşte bu yüzden ailem için bu kadar çaba gösteriyorum. Ailemi ne pahasına olursa olsun korumakla yükümlüyüm. Ailemin reisiyim. Sakın endişelenme Northy, Tanrı hâlâ hayatta.

Ancak Kardashian, daha sonra sildiği yorumunda West'in iddiasını yalanladı.

Reality TV yıldızı, "Lütfen bu anlatıya son ver. Daha bu sabah çocukları okula götürmek için buradaydın" diye yazdı. Söz konusu yorumun ekran görüntüsü, @commentsbycelebs adlı Instagram sayfasınca alındı.
 


The Independent, yorum almak için West'in temsilcileriyle temasa geçti ancak henüz yanıt alamadı.

West, Kardashian'ın çocuklarını ondan uzak tuttuğunu ilk kez söylemiyor.

Rapçi, ocakta Instagram'da paylaştığı bir videoda Chicago'nun doğum günü partisinin nerede düzenleneceğini öğrenmesine "izin verilmediğini" öne sürmüştü. Fakat sonuçta etkinliğe katılmıştı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Yakın zamanda West, Kardashian'ın North'un kendi TikTok sayfasına sahip olmasına izin verme kararını eleştirmiş, reality TV yıldızı da eski eşinin "sürekli saldırılarının", "aslında North'un çekebileceği herhangi bir TikTok'tan daha zararlı" olduğunu söylemişti.

Kardashian, "Çocuklarımızın geçimini sağlayan ve onlara bakan asli ebeveyn olarak kızımızı korumak için elimden geleni yaparken aynı zamanda yaratıcılığını yetişkin gözetimi altında dilediği mecrada ifade etmesine de izin veriyorum, çünkü bu onu mutlu ediyor" demişti.

Çocukları açısından en iyisinin bu olduğuna inandığı için West'le "yalnızca sağlıklı ve destekleyici bir ortak ebeveynlik ilişkisi" istediğini belirten Kardashian, devamındaysa "Kanye bu yöndeki her adımda bunu imkansız kılmayı sürdürdüğü" için üzüldüğünü ifade etmişti.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU