Armie Hammer'ın eski eşi yamyamlık tartışmasında sessizliğini bozdu

Ünlü oyuncunun attığı iddia edilen cinsel içerikli mesajlar sosyal medyaya sızmıştı

Chambers daha önce Hammer'ın yamyamlıkla ilgili bir aşk filminde oynayacağı iddialarını yorumsuz bırakmıştı (AP)

Beni Adınla Çağır (Call Me By Your Name) filminin yıldızı Armie Hammer'ın eski eşi Elizabeth Chambers, ünlü oyuncunun yamyamlık tartışmasının merkezinde yer almasına dair sessizliğini bozdu. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Yakın zamanda sosyal medyaya Hammer'ın gönderdiğinin iddia edildiği mesajların sızması oyuncunun eleştiri oklarını üstüne çekmesine neden olmuştu. Hammer'ın pek çok kadına cinsel içerikli mesajlar gönderdiği iddia edilmişti. 

Hammer'ın attığı iddia edilen mesajlar oyuncunun tecavüz ve yamyamlık fantezilerine işaret ediyordu. Mesajlar House of Effie isimli bir sosyal medya hesabından sızdırıldı. Sosyal medya hesabı Hammer'ın bir kadına gönderdiğini iddia ettiği mesajın "Yüzde 100 yamyamca" olduğunu ve ürkütücü bir diğer mesajda "ayak parmaklarını" kesmekten bahsettiğini öne sürmüştü.

We Got This Covered'ın haberine göre mevcut tartışmalara dair bugüne kadar sessizliğini koruyan Chambers şu ifadeleri kullandı:

Haftalardır yaşananlarla uğraşmaya çalışıyorum. Şoke olmuş durumdayım, üzgünüm ve harap oldum. Üzüntü bir yana, dinliyorum ve bu hassas konularda dinlemeye ve kendimi eğitmeye devam edeceğim.

Bilmediklerimin farkında değildim. Herhangi bir saldırı veya taciz mağdurunu destekliyorum ve bu acıyı yaşayan herkesi iyileşmesi için ihtiyaç duyduğu yardımı aramaya çağırıyorum. Şu anda konuya dair daha fazla yorum yapmayacağım. Bu inanılmaz zor zamanda odağımda çocuklarım, işim ve iyileşme olmaya devam edecek.

 

 

Chambers ayrıca kendisine verilen destekten ötürü teşekkür de etti. 

Hammer'ın iddiaların ardından Jennifer Lopez'le başrolleri paylaşacağı 'Shotgun Wedding' filminden ayrıldığı belirtilmişti. 

 

Independent Türkçe, We Got This Covered

DAHA FAZLA HABER OKU