Jessica Alba, evde eğitim gören çocuklarına göz kulak olmak için gizli kamera kullandığını itiraf etti

Üç çocuk annesi Alba, tecritin ebeveynlik konusunda kendisine öğrettiklerini paylaştı

(Reuters)

Jessica Alba, dünyaca ünlü bir oyuncu olabilir fakat pandemi döneminde ebeveynlik yapmakta zorlanmış gibi görünüyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Üç çocuk annesi oyuncu, kızları 13 yaşındaki Honor ve 9 yaşındaki Haven'in ev okulu derslerinde uslu durduklarından emin olmak için gizli kameralar kullandığını itiraf etti.

The Ellen Show'da konuşan 39 yaşındaki Alba şunları söyledi:

Odalarında gizli kameralar var, böylece bir şeyler mi karıştırıyorlar görebiliyorum. Odaklanıyorlar mı? Onlara seslenebilirim. Eğer kavga ederlerse (görüntüleri) geri sarabilirim ve gerçekten ilk kimin vurduğunu görebilirim.

Alba, derslerini evde alsalar bile çocuklarını, sabah rutinlerini okula gittikleri dönemdeki gibi korumaya teşvik ettiğini ekledi.

Oyuncu şöyle dedi:

Uyanıyor, kahvaltılarını yapıyor, duş alıyorlar. Okula gidiyor olsalardı yapacakları her şeyi yapıyorlar, bu da günü düzenlemelerine bayağı katkı sağlıyor.

Üç yaşında Hayes adında bir oğlu da olan Alba, kasımda Women's Health dergisine röportajında, tecrit döneminde kendisine ve neyin gerçekten önemli olduğuna dair çok fazla şey öğrendiğini ifade etmişti.

Alba şunları söylemişti:

Pandemi, bir şekilde olduğu gibi kalan hatalar için her zaman çözüm bulamayacağımı görmemi sağlayarak, beni tam anlamıyla sonuca bağlanmamış şeylerle barışık olmaya itti. Aynı zamanda, akşam yemeğinde çocuklarla oyun oynadığımız, Hayes'in bize scooter'ıyla son numaralarını göstermek istediği ya da aile yürüyüşlerine çıktığımız anlardaki gerçek keyfi pekiştirdi. Cidden önemli olan bu.

Alba, The Ellen Show'da çocuklarının kendisini "utanç verici" bulduğunu söylese bile, devam eden tecritte ailesinin televizyon bağımlılığı ve TikTok üzerinden bağ kurma gibi sorunlarla mücadele ettiğini açıkladı.

"Benim en utanç verici anne olduğumu, utanç vericinin tanımına birebir uyduğumu düşünüyorlar" diye ekleyen Alba, sözlerine şöyle devam etti:  

Açıkça (TikTok'ta) #UtandırıcıAnne etiketini kullanmam gerektiğini söylediler. Bense 'Bu çok kaba! Benden çok daha utandırıcı bir sürü anne var çocuklar!' diye karşılık verdim.

 

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Umut Can Yıldız

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU