Kim Kardashian, Kanye West'in kendisi için yazdığı şiiri paylaştı: Masözümsün

Kardashian kısa süre önce koronavirüs pandemisine rağmen verdiği lüks doğum günü partisiyle gündeme gelmişti

Kanye West, Kardashian'ın 40. doğum gününde ölen babasının hologramını yaptırarak sürpriz yapmıştı (Reuters)

ABD’li magazin ünlüsü Kim Kardashian, eşi Kanye West’in "My Beautiful Dark Twisted Fantasy" albümünün 10. yıldönümünü bazı şarkı sözlerinin ardındaki hikayeleri açıklayarak kutladı. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Kardashian, ünlü rapçinin kendisine 30. doğum gününde verdiği kartı paylaşarak, "Kanye’nin 'My Beautiful Dark Twisted Fantasy' albümünün 10. yılı kutlu olsun" ifadelerini kullandı. 

Page Six'in haberine göre Kim Kardashian daha sonra West’in kendisi için yazdığı notun hikayesini anlattı:

'Lost in the World' şarkısının hikayesini bilmeyenler için… Kanye bazı şarkı sözlerini bulamasa da daha sonra onların 30. yaş günüm için bana verdiği doğum günü kartındaki şiirde olduğunu fark etti. Benim için yazdığı şiiri şarkıya dönüştürdü.

Kartın bir yüzünde West’in hem kendisinin hem de Kardashian’ın çöpten adam figürlerini çizdiği görülüyor. Figürlerin üzerinde “Ben ve Kimmy” ifadesi yer alıyor. 

 

 

Kartın diğer yüzündeyse, "Geç olması hiç olmamasından iyidir!" diye yazıyor. Bununla birlikte kartta "Lost in the World" şarkısının sözlerine dönüşen West’in Kardashian’a dair hissettiği duygular yer alıyor. 

Şiir şu dizelerden oluşuyor:

Sen benim şeytanımsın/ Meleğimsin/ Cennetimsin/ Cehennemimsin/ Şimdi benimsiz/ Sonsuza dek benimsin/ Özgürlüğümsün/ Hapisimsin/ Hakikatimsin/ Savaşımsın/ Barışımsın/ Sorularımsın/ Kanıtımsın/ Stresimsin ve masözümsün.

Kardashian ayrıca nadiren bir şeyleri attığını belirterek, "Her şeyi saklarım!" dedi. 

 

Independent Türkçe, Page Six

DAHA FAZLA HABER OKU