Amber Heard'ün oyuncu koçu: Johnny Depp onun evinin kadını, çocuklarının anası olmasını istiyordu

Oyuncu koçu, Depp’in tepkisinden korkan Heard’ün seçmelerde “gergin bir enkaza” dönüştüğünü söyledi

Heard mahkemeye verdiği ifadesinde Depp'in kendisini Avustralya'da rehin tuttuğunu iddia etmişti (AFP)

Johnny Depp’in The Sun gazetesine açtığı davada ifade veren ünlü Hollywood yıldızı Amber Heard’ün oyuncu koçu, Depp’in Heard’ün “evinin kadını çocuklarının anası olmasını” istediğini söyledi. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

The Guardian'ın haberine göre Heard’ün arkadaşı ve oyuncu koçu Kristina Sexton, Depp’in Heard’e “vurduğunu, tekme attığını veya herhangi bir şey fırlattığını” görmediğini ancak ilişkilerinin “dengesizliğinin” farkında olduğunu belirtti. Sexton, oyunculuk seanslarının başlamasını beklerken “bazı ciddi kavgalara kulak misafiri olduğunu” ifade etti. 

Mirror'ın haberine göreyse oyuncu koçu Heard’ün kendisine Depp’in çocuk yapmak istediğini fakat bağımlı birinden çocuk yapma konusunda endişe duyduğunu söylediğini belirtti. 

Sexton, Depp’in eşinin seçmeler için çalışmasından, özellikle de “açık biçimde cinsellik içeren” roller için çalışmasından hoşlanmadığını belirtti. Depp’in bu sahnelere “fahişe bölümleri” dediği iddia edildi.

Sexton, Heard’ün seçmelerde Depp’in tepkisinden korktuğu için “gergin bir enkaz” haline geldiğini söyledi.

Oyuncu koçu, Heard’ün Nisan 2016’daki bir seçmede makyajını tazelemek konusunda kaygılı olduğunu ekledi.

Bu bana morarmış gözünü ya da bir çeşit yarayı kapattığını düşünmeme neden oldu ve doğrudan, ‘Sana vurdu mu?’ diye sordum.

Sexton, Heard’ün bu konu hakkında konuşmak istemediğini söylediğini aktardı. İfadeye göre Sexton, Heard’ün o sırada “güvende hissedip hissetmediğini” ve “yapabileceği bir şey olup olmadığını” sordu. Sexton şunları ekledi:

Fakat sonrasında üsteleyince (Depp’in) kendisine vurduğunu doğruladı. ‘Evet, beni itip kakıyor, bazı şeyler yapıyor’ diyerek kabul etti.

Karayip Korsanları filmiyle büyük bir ün kazanan 57 yaşındaki Johnny Depp, The Sun’ın yayın hakları sahibi News Group Newspapers’a (NGN) kendisini “eşini döven biri” diye tanımlayan haberin ardından dava açmıştı. 

"Depp, Heard’ün yüzüne vurmaya dair şaka yapmıştı"

Daily Mail'in haberine göre mahkemede ifade veren Heard’ün arkadaşlarından bir diğeriyse, Depp’in Bahamalar’daki düğünden sonra Heard’ün yüzüne vurmaya dair şakalar yaptığını söyledi. Şubat 2015’te Heard’ün nedimesi olan IO Tillett Wright, Depp’in Heard’e vurduğunu suçlamalardan önce bildiğini belirtti. 

Wright ifadesinde şunları söyledi:

Düğünden sonra resepsiyona doğru yürürken Johnny’nin bana söylediği ilk şey, ‘Artık onun yüzüne vurabilirim ve kimse bir şey yapamaz’ oldu.

Muhtemelen şaka yapmak istemişti fakat bu ancak gerçek değilse bir şakadır. O zamana kadar ona vurduğunu biliyordum.

 

Independent Türkçe, The Guardian, Daily Mail, Mirror

DAHA FAZLA HABER OKU