Ryan Gosling, baba olmanın en iyi yanlarını anlattı

Aktörün 13 yıllık partneri Eva Mendes'le 9 yaşında Esmeralda ve 8 yaşında Amada adında iki kızı var

Ryan Gosling, Babalar Günü için babalığın en sevdiği yanlarını açıkladı (AP)

Ryan Gosling baba olmayı ne kadar sevdiğini anlatmaktan mutluluk duyuyor.

43 yaşındaki aktör, Babalar Günü öncesinde 13 yıllık partneri Eva Mendes'le birlikte iki kızını (9 yaşındaki Esmeralda ve 8 yaşındaki Amada) büyütmenin nasıl bir şey olduğunu anlattı.

Gosling kısa süre önce WSJ Magazine'e, geçen yılın gişe canavarı Barbie'de Ken'i oynamak da dahil tatmin edici bir oyunculuk kariyerine rağmen, önceliğin her zaman çocuklarında olduğunu söyledi.

Onların kim olduklarını anlamaya ve elimden geldiğince yanlarında olmaya çalışıyorum.

O kadar net ve farklı kişilikleri var ki, bu bir şekilde belirgin hale geliyor.

Gosling, Esmeralda ve Amada'yı okuldan almak gibi temel babalık görevlerini yerine getirebilmek için üstlendiği projelerde bilinçli davrandığını söylüyor. Dahası, Dublör'ün (Fall Guy) yıldızı stratejik olarak, kendisini kötü bir düşünce yapısına sokmayacak karakterler seçiyor.

Kendisi şöyle açıklıyor: 

Beni karanlık bir yere sokacak rolleri gerçekten kabul etmiyorum. Şu anda evdeki ortamı koklamaya çalışmak ve hepimiz için en iyisinin ne olacağını hissetmek istiyorum.

Kararlarımı Eva'yla birlikte alıyorum ve bunları öncelikle ailemizi düşünerek alıyoruz.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

İş yerinde ona "Ryan" ya da "Gosling" denebilir ama evde o "Baba" ya da "Papi". 

Ünlü oyuncu, "Her duyduğumda mest oluyorum. Bundan daha iyi bir şey yok" diyor.

Gosling ve Mendes ailelerini ve ilişkilerini gözlerden uzak tutmak için ellerinden geleni yapıyor. 50 yaşındaki aktris, 6,5 milyon takipçili Instagram sayfasında Esmeralda ve Amada'nın fotoğraflarını nadiren paylaşıyor.

İkili 2011'de Babadan Oğula'nın (The Place Beyond the Pines) setinde tanışmış ve hemen çıkmaya başlamıştı. Ne Gosling ne de Mendes evlenip evlenmediklerini hiç açıklamadı ama hayranları 2016'da gizlice nikah masasına oturduklarına inanıyor.

Mendes 2022'de bileğinde "de Gosling" yazan yeni bir dövme göstererek çiftin evlendiğine dair spekülasyonlara yol açmıştı. Aynı yıl Mendes, Channel Nine Today'e verdiği bir röportaj sırasında Gosling'den "kocam" diye bahsetmişti.

Gosling'e göre Mendes'le birlikte olmak onda baba olma isteği uyandırmış. Geçen ay GQ'ya, "Onunla tanışmadan önce çocuk düşünmüyordum ama Eva'yla tanıştıktan sonra onsuz çocuk sahibi olmak istemediğimi fark ettim" diye konuşmuştu.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Çağatay Koparal

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU