The Suicide Squad'ın yeni filminin oyuncu kadrosu açıklandı

Pete Davidson, Taika Waititi ve David Dastmalchian da kadroda

(IMDb)

The Suicide Squad'ın oyuncu kadrosu açıklandı. Kadroda Viola Davis, Idris Elba ve Margot Robbie gibi isimler yer aldı.

Yönetmen James Gunn, listenin tamamını cuma günü Twitter'da yayımlarken, "Kendinizi çok kaptırmayın” dedi.

2016 The Suicide Squad yıldızları Davis, Robbie, Joel Kinnaman ve Jai Courtney, planlandığı gibi yeni oyuncu kadrosunda da yer alıyor.

Gunn'ın listesinde ayrıca SNL oyuncusu Pete Davidson, Doctor Who mezunu Peter Capaldi, WWE yıldızı John Cena, MSE'de Korg'u canlandıran ve Thor: Ragnarouk'u yöneten Taika Waititi, Nathan Fillion (Firefly, Castle, The Rookie), David Dastmalchian (Ant-Man, The Flash) ve Jennifer Holland (American Horror Story, Amerikan Pastası Sunar: Aşk Kitabı) da yer alıyor.

Listeyi tamamlayan isimlerse Joaquín Cosío, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn (MSE'de Kraglin'i canlandıran James Gunn'ın kardeşi), Juan Diego Botto, Storm Reid, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Julio Ruiz ve Michael Rooker.

The Suicide Squad'ın 6 Ağustos 2021'de vizyona girmesi planlanıyor.

 

 

Gunn, attığı tweet'te oyuncuların rolleriyle ilgili detaylara değinmedi. 2016'daki filmde Davis,  Amanda Waller rolünde oynarken Robbie, Harley Quinn'i canlandırmıştı. Harley Quinn'i odak alan Birds of Prey ise 2020'de çıkacak.

2016 yapımı filmde ayrıca, Kinnaman, Rick Flag rolünde ortaya çıkmış, Courtney de Captain Boomerang'ı canlandırmıştı.

Gunn'ın The Suicide Squad'ı, 2016'daki filmin devamı niteliğinde değil, tamamen yeniden çevrimi olacak.

Yapımcı Peter Safran, Mart ayında JoBlo'ya şunları söyledi:

Her şeyden önce, filmi Gerçek Kötüler 2 olarak adlandırmıyoruz. Çünkü bu tamamen yeniden çevrim, yani filmin adı Gerçek Kötüler ve insanların bundan heyecan duyması gerektiğini düşünüyorum. (...) Film, bir James Gunn senaryosundan umacağınız her şeye sahip ve bence çok şey söylüyor, çok şey vaat ediyor. Çok şey vereceğimizi biliyorum.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

2016 tarihli yapımda Deadshot'ı canlandıran Will Smith ve Joker rolünde görünen Jared Leto'nunsa yeni filmin kadrosunda yer almadığı göze çarptı.

Joker karakterini son olarak, Todd Phillips'in yakında çıkacak Joker filminde Joaquin Phoenix canlandırdı. Ancak Philips, Joker'in bulunduğu The Suicide Squad gibi diğer DC Evreni filmlerinde yer almayacağını söyledi.

 

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU