The Sopranos'la tanınan oyuncu, OnlyFans'e "ailesini kurtarmak" için girdiğini söyledi

Oyuncu, popüler TV dizisinde mafyaya yakın olan Adriana La Cerva'yı canlandırmıştı

(AP)

The Sopranos'un yıldızı Drea de Matteo yetişkinlere yönelik içerik platformu OnlyFans'e katılma kararı hakkında konuştu.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

2016'da kurulan ve kullanıcıların bireysel içerik üreticilerine abone olmalarına imkan tanıyan OnlyFans, üreticilerin müstehcen ve pornografik video ve görüntülere erişim satmasıyla tanınıyor.

Popüler mafya dizisinde Adriana La Cerva'yı canlandıran de Matteo, Fox News Digital'a verdiği röportajda TV projelerinden aldığı ücret hakkında konuşarak "ailesini kurtarmak" için OnlyFans'te cinsel içerikli paylaşımlar yapmaya başladığını söyledi.

51 yaşındaki aktris, "Başkaları yaptığım hiçbir iş için çok fazla para almadığıma inanmakta zorlanıyor" dedi.

Benim lanet olasıca bir altından yapıldığımı düşünüyorlar ama değilim. Peş peşe işlerde çalıştım.

De Matteo, "Son üç yılda işler değişti. Çocuklarım her zaman birinci sıradaki odağım oldu" dedi.

Geçmişte sırf çocuklarımla birlikte olabilmek için tonlarca işi geri çevirdim çünkü babaları [müzisyen Shooter Jennings] yollarda ve pek yanlarında değil.

Aralarında Cardi B, Bella Thorne, Tyga ve Chris Brown'ın da bulunduğu bir dizi tanınmış oyuncu ve müzisyen de fotoğraf ve videolara erişim satmak için OnlyFans'i kullanıyor.

Platforma katılma kararı nedeniyle karşılaştığı yargı hakkında konuşan de Matteo, buna şöyle yanıtı verdi:

Umurumda değil. Umursamıyorum. İtibarımı kurtarmaktansa ailemi kurtarmayı tercih ederim.

Oyuncu, "Bazı kişilerin OnlyFans'e katıldığım için hakkımda çirkin şeyler söylediğini biliyorum. Ama bilirsiniz, bizim bu evdeki anlayışımıza göre bu anne bir savaşçı ve yenilgi kabul etmiyor" diye ekledi.

The Sopranos'ta gangster Christopher Moltesanti'nin (Michael Imperioli) kız arkadaşını canlandıran de Matteo'nun karakteri bir noktada FBI muhbiri oluyordu.
 

The Sopranos
James Gandolfini, Tony Soprano ve Drea de Matteo, Adriana rolünde (HBO)


De Matteo 5. sezonda diziden ayrıldıktan sonra Friends'in spin-off'u Joey'de Joey Tribbiani'nin kız kardeşi rolünü canlandırdı ve Desperate Housewives'la Sons of Anarchy gibi dizilerde yer aldı.

Fox'a konuşan oyuncu, pandemi sırasında aşılara yönelik tutumu nedeniyle menajerinin kendisini bırakması ve devam eden oyuncu grevi sırasında bir gelir kaynağına ihtiyaç duymasını da anlattı.

Aktris, "Sanırım birkaç yıl önce kurallara uymadığım için kötü bir kız olduğum söylenebilir" dedi.

Bu yüzden bir daha talimatların, grevin ya da buna benzer şeylerin insafına kalmak istemiyorum.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU