Madonna hastalığından sonra dans edebildiği için "şanslı" olduğunu söyledi

Şarkıcı, kritik bir yıldönümü kutlamasında sağlığına ilişkin gelişmeleri paylaştı

(Reuters)

Önemli bir yıldönümünü kutlayan Madonna, sağlığına ilişkin gelişmeleri paylaştı.

Geçen ay "ciddi bir bakteriyel enfeksiyon" sebebiyle hastaneye kaldırılan şarkıcı, ilk albümünün çıkışının 40. yılı sebebiyle internette iyileşme süreciyle ilgili bir video paylaştı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Madonna'nın kendi adını taşıyan ve 1983'te çıkardığı ilk albümü, Lucky Star'ın (Şans Yıldızı) yanı sıra Holiday ve Borderline parçalarını da içeriyor.

Şarkıcı kısa videonun altına "Vücudumu hareket ettirebilmek ve birazcık dans edebilmek beni dünyanın En Şanslı Yıldızı gibi hissettiriyor!" diye yazdı.

Madonna şöyle ekledi:

Tüm hayranlarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ederim! Sizler de benim şans yıldızlarım olmalısınız! Ve İlk Albümün 40. Doğum Günü kutlu olsun.

Hastaneye kaldırıldıktan sonra yoğun bakım ünitesine alınan Madonna, temmuzda başlaması beklenen Celebration adlı dünya turnesini ertelemek zorunda kalmıştı.

Madonna önceki haftalarda hayranlarına "iyileşme yolunda" ilerlediğini söyleyerek turneyi ekimde Avrupa'da başlatmayı "planladığını" duyurmuştu.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)


"Halihazırda sağlığıma ve gücüme kavuşmaya odaklanıyorum" diyen Madonna, "şovunu hazırlamak için son birkaç aydır kendisiyle beraber yorulmaksızın çalışan kişileri yarı yolda bıraktığı" için üzgün olduğunu belirtmişti.

Şarkıcı hayranlarına şöyle demişti:

Sevginizi hissettim. Hayatımdaki tüm lütuflar için son derece minnettarım.

Madonna'nın hastalığını, tur menajeri 28 Haziran'da doğrulamıştı.
 

Madonna
Madonna sağlığına ilişkin gelişmeleri Instagram'da hayranlarıyla paylaştı (Instagram)


Guy Oseary, Like a Prayer'la tanınan şarkıcının enfeksiyon geçirmesi üzerine "yoğun bakım ünitesinde birkaç gün kaldığını" açıklamıştı.

Bu durum, şarkıcının yaklaşan turnesinin başlangıcını ertelemek dahil "verdiği tüm sözleri askıya almasına" yol açmıştı; Popun Kraliçesi'nin Celebration (Kutlama) Turnesi'ne 15 Temmuz'da Kanada'da başlaması bekleniyordu.

Madonna'nın 40 yıllık müzik arşivinden eserlerin yer alacağı Celebration Turnesi'nin ekim ve aralıkta Birleşik Krallık'a gelmesi planlanıyor.

"Türünün tek örneği bir deneyim" diye lanse edilen turnenin tüm şovlarında, gerçek adı Caldwell Tidicue olan Drag Queen Bob'un da özel konuk olarak yer alması bekleniyor.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU