Erkek arkadaşına böbreğini bağışladı, aldatıldığını öğrendi

Şu anda viral olan TikTok videosuna yanıt verenlerden biri "böbreği geri al" yazdı

(TikTok/@colleeeniiee)

Bir kadın, böbreğini bağışladığı erkek arkadaşının onu kısa süre sonra aldattığını açıkladı.

Colleen Le geçen ay TikTok'ta olayla ilgili paylaşımı yaptıktan sonra, şu an 11 milyondan fazla görüntülenen videoyla viral oldu. Kısa videoda Colleen, böbreğini bağışladığı erkek arkadaşının hayatta ikinci bir şans elde etmesini kutlarken görülüyor, ardından nakilden sonra sevgilisinin onu aldattığını açıklıyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Colleen, TikTok videosunda "Erkek arkadaşım böbreğimi aldıktan sonra hayatta ikinci bir şans yakaladığı için heyecanlıyım" diye yazdı. Sonrasında video, Colleen yüzüstü bir şekilde yattığı ana geçiyor.

Beni aldattı.

30 yaşındaki Kaliforniya sakini, Buzzfeed'e verdiği yakın tarihli bir röportajda eski sevgilisiyle 2015'te tanıştığını ve birkaç ay flört ettikten sonra ona böbreğini bağışlamaya karar verdiğini açıkladı. O zamanlar erkek arkadaşının böbreği yüzde 5'ten daha az çalışıyordu, bu yüzden Colleen böbreğini almasının acil olduğunu düşündü.

Günlük hayatının nasıl geçtiğini ve sağlığı açısından ne kadar zorlandığını gördüm, bu ona elimden geldiğince yardım etmek istediğime ikna olmam için yeterliydi.

Ameliyattan 7 ay sonra Colleen'in erkek arkadaşı onu bir bekarlığa veda partisinde aldatmış. Erkek arkadaşına ikinci bir şans vermiş fakat ikili üç ay sonra tartışıp ayrılmış. Sonra erkek arkadaşı, Colleen'in numarasını ve tüm sosyal medya hesaplarını engellemiş.

Gerçekten hayatımın geri kalanını onunla geçireceğimi düşünüyordum ve onu hayatını kurtaracak kadar seviyordum.

Sadece benimle olan bağlarını bu kadar kolay koparması ve bana hayatında hiç var olmamışım gibi hissettirmesi gerçekten üstesinden gelmesi zor bir durumdu.

 


Colleen'in hikayesi interneti şoke etti ve tepkiler TikTok'unun yorumlar kısmında paylaşıldı.

Bir kullanıcı ona "Böbreği geri al", biri de "Geri ödeme iste" dedi.

Başka bir TikTok kullanıcısı, "En azından bir parçan her zaman onunla birlikte olacak" dedi.

Ve başka biri küçük bir tavsiye verdi:

Bir adama HİÇBİR ŞEY vermeyin. ASLA.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Deniz Sutaş

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU