Selçuk Özdağ: Kılıçdaroğlu, Akşener ve Davutoğlu hedefte, önümüze önemli bilgiler de geldi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Kışkırtmak için perde arkasında bekleyenler var. Hızlı bir silahlanma var" diye konuştu

Fotoğraf: AA

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'da uğradığı linç girişimini hatırlatarak öldürülmek istendiğini söyledi.

Özdağ, "Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı, öldürülecekti. Kesinlikle öldürülecekti. Hedefte gidip bir kişinin yumruk atması falan yoktu. Ve ardından da Türkiye'de bir iç savaş provası yapılacaktı, kaos iklimi oluşturulacaktı ve OHAL ilan edilecekti" diye konuştu.

Cumhuriyet TV’ye konuşan Özdağ, özellikle Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener ve Ahmet Davutoğlu'nun dikaktli olması gerektiğini geçmişte de bu tarz olayların yaşandığını kaydetti.

"Kılıçdaroğlu orada öldürülecekti"

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Türkiye'nin karışmasını isteyen rant sevdalılarının, şantajcı medya ve sermaye patronlarının olduğunu öne süren Özdağ, "Türkiye'de aydınlara saldırıldı, başbakanlar ve bakanlar öldürüldü. Sayın Kılıçdaroğlu'na yapılan linç girişimi önemli bir saldırıdır. Kılıçdaroğlu orada öldürülecekti. Kılıçdaroğlu şimdi daha çok hedefte" ifadelerini kullandı.

thumbs_b_c_f3f599a9b6b442a6276ed953b69fc184.jpg
Selçuk Özdağ: Kaos ortamından istifade etmek istiyorlar. Tarih onları yazacak, bu devlet kimsenin babasının değil. Fotoğraf: AA

İktidarda kirli işlere bulaşanların ve koltuklarını kirletenlerin olduğunu belirten Özdağ, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in bu kadar başarılı olunacağı düşünülseydi evine dahi girilebileceğini anlattı.

"Esas azmettiricilerle hesaplaşacağız"

Tüm toplumu sağduyulu olmaya davet eden Özdağ, konuşmasına şu şekilde devam etti:

Bu da Türkiye'yi ayağa kaldıracak ve bu kaoslarla beraber OHAL ilan edilerek içe kapatılacak ve muhalefet susturulacaktı. Kaos ortamından istifade etmek istiyorlar. Tarih onları yazacak, bu devlet kimsenin babasının değil. Ölümleri göze aldık, Türkiye kazansın istiyoruz. Esas azmettiricilerle hesaplaşacağız. Üç kişi hedefte; Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener ve Ahmet Davutoğlu. Önümüze önemli bilgiler de geldi. Kışkırtmak için perde arkasında bekleyenler var. Hızlı bir silahlanma var.  

 

 

 

 

Cumhuriyet

DAHA FAZLA HABER OKU