Annesinin telefonunu alan iki yaşındaki çocuk, eve 31 çizburger söyledi

Anne, "Aman Tanrım, bunu gerçekten yaptı diye düşündüm" dedi

Kelsey Golden'ın Facebook'ta paylaştığı gönderi viral oldu (Facebook/Kelsey Burkhalter Golden)

Teksaslı bir anne, iki yaşındaki oğlu yanlışlıkla telefonundan 31 tane çizburger siparişi verince komşularına onlarca bedava çizburger dağıttı.

CNN'e konuşan anne Kelsey Golden, pazartesi evden çalıştığını ve oğlu Barrett'ın oynamak için telefonu "çekmeye" başladığını söyledi.

Golden "Telefonun yansımasına bakmayı seviyor" dese de Barrett'ın o gün "ekrana basmaya, telefonu kolunun etrafında sanki hız treniymiş gibi sallamaya başladığını" ekledi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Annenin fark etmediği şeyse telefonun kilidinin açık olduğu ve oğlunun yemek teslimatı uygulaması DoorDash'ten eve 31 tane çizburger sipariş etmeyi başardığıydı.

Golden neler olup bittiğini ancak telefonuna siparişin normalden uzun sürdüğünü belirten bir bildirim gelince anladığını söyledi.

Bildirim Golden'ı gafil avladı çünkü bazen diğer çocuklarının paketlenmiş öğle yemeklerini DoorDash'ten sipariş verse de o gün öyle yapmamıştı. Sipariş alıp almadıklarını öğrenmek için çocukların okulunu aradı fakat çalışanlardan biri sipariş gelmediğini söyledi.

Golden, "Bunu söylediği anda dışarıda, verandada Barrett'la oynuyordum" dedi.

Bir araba yanaştı ve 'Ne?' dedim.

Golden, "Böylece arabanın yanına gittim ve arabadaki kadın kocaman bir McDonald's paketi çıkarıp '31 çizburger?' diye sordu" diye devam etti.

Aman Tanrım, bunu gerçekten yaptı diye düşündüm.

Annesi, yüzde 25'lik "gerçekten bonkör" bir bahşiş veren Barrett'ın, sipariş bedelini 91,70 dolara çıkardığını söyledi.

Golden çözümü çizburgerleri Facebook üzerinden arkadaşlarına ve komşularına dağıtmakta bulurken gönderisi viral oldu.

Barrett'ın annesi Facebook gönderisine "İlgilenen varsa 31 tane bedava McDonald's çizburgerim var" diye yazdı.

Görünüşe göre iki yaşındaki oğlum Doordash'ten nasıl sipariş vereceğini biliyor.

Golden, çizburgerleri alanlar arasında siparişlerin 6'sına talip olan hamile bir anne olduğunu ve kalan burgerlerin en yakın komşularına dağıtıldığını söyledi.

Kadın, McDonald's'ın yerel şubesinin daha sonra Barrett'la kendisini maskotlarla tanışmak, fotoğraf çekmek ve bedava tavuk nugget yemek için cuma günü şubeye davet ettiğini ekledi.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/news

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU