Britney Spears: Travma ve acı yüzünden arafta kalmış bir hayalet hakkında kitap yazıyorum

Şarkıcı geçen ay babasının vasiliğinin sona erdirilmesinin ardından kutlama yapmıştı

Babasının vasiliğine yönelik hukuki zafer kazanan Britney Spears yakın zamanda nişanlandığını duyurmuştu (AFP)

Britney Spears, üzerindeki vesayeti sona erdirmek için verdiği mücadele gündemdeyken "arafta kalmış" bir hayalet hakkında kitap yazdığını açıkladı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Pop yıldızı geçen ay Los Angeles'taki bir yargıcın, babası Jamie'nin kendisinin iş ilişkilerini gözetme görevini askıya almasıyla büyük bir hukuki zafer kazanmıştı.

Spears cuma (8 Ekim) gölden çıkan ve kalem tutan siyah beyaz bir el görüntüsü paylaştı.

Spears, "Öldürülmüş bir kız hakkında kitap yazıyorum… fakat bu kızın hayaleti travma ve acı yüzünden arafta kalmış ve alışık olduğu dünyaya nasıl döneceğini bilmiyor !!!!" diye yazdı.

Üç yıl boyunca arafta kaldıktan sonra varoluşu için aynasındaki yansımasından güç bulan bir hayalet!!!! Güvenebileceği kimsesi yok ama bir şey oluyor ve ailesinin bulunduğu dünyaya nasıl geçeceğini çözüyor !!!!

Şarkıcı sözlerine şöyle devam etti:

Kızın araftan çıkıp bir karar vermesi gerekiyor… onu öldürenleri selamlamak ya da yepyeni bir hayat yaratmak!!!!

Artık aynasına ihtiyacı yok… belirli duaları sürekli zikrederek artık korkmaması ve araftan çıkması için ona içgörü ve hediye veren bir geçiş buldu…ama diğer tarafa geçtiğinde yaptığı şeyleri HAYAL GÜCÜNE bırakacağım …… adını yeniden yazmayı öğrenmenin yanında !!!!⁣"

 

 

Spears'ın pek çok takipçisi, hikayenin şarkıcının vesayetten çıkmasının metaforu olduğu yönünde yorum yaptı. Yorum yapan bir kişi, Spears'ın "Lucky" adlı şarkısına atıfta bulunarak "Bu, Britney adında bir kızın hikayesi" diye yazdı.

Başka bir hayran şunları söyledi:

Bu, nasıl hissettiğini anlatmanın güzel bir yolu. Yapabilirsin.

Önceki günlerde Spears, kız kardeşlerin önemi hakkında bir resim paylaşarak ailesinin vasilik konusundaki tutumunu hedef almıştı.

Spears daha önce kendi kız kardeşi Jamie Lynn'i suçlamış ve "Sözde destek yöntemi beni derinden yaraladı" demişti.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Sevgi Aydoğan

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU