Batman ve Matrix'i reddeden Madonna: Kendimi öldürecek kadar pişman oldum

Pop ikonu kendisine teklif edilen iki çok önemli rolü reddettiğini açıkladı

Madonna'nın reddettiğini açıkladığı Matrix serisinin 4. filmi olan Matrix Resurrections, 22 Aralık'ta vizyona girecek (Screen Rant)

Amerikalı pop yıldızı Madonna kendisine teklif edilen Matrix ve Batman serilerinde kendisine teklif edilen rolleri reddetmekten çok büyük pişmanlık duyduğunu açıkladı. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

ABD'li ünlü televizyon programcısı Jimmy Fallon'ın The Tonight Show'una katılan Madonna'ya ilk olarak 1992 yapımı Batman Dönüyor'da (Batman Returns) kendisine teklif edilen Kedi Kadın rolünü reddetmesi soruldu. 

Şarkıcı her ne kadar bu kararından pişmanlık duysa da kendisini asıl rahatsız edenin Matrix'te oynamama tercihi olduğunu itiraf etti. 

Screen Rant'in haberine göre pop ikonu programda şu ifadeleri kullandı:

Kedi Kadın'ı geri çevirdiğim için pişmanım. Bu epey şiddetliydi… Ayrıca Matrix'te de bir rolü geri çevirdim, buna inanabiliyor musun? Kendimi öldürmek istedim. Şimdiye kadar yapılmış en iyi filmlerden biri. İçimdeki ufacık bir parça hayatımdaki o andan pişmanlık duyuyor.

Madonna'ya Matrix serisinde hangi rolün önerildiği bilinmese de Carrie-Anne Moss'un canlandırdığı Trinity rolünün teklif edilmiş olması olası görünüyor. 

Los Angeles Times'ın bildirdiğine göre Madonna aynı programda Fallon'ın masasına uzanarak kalçasını gösterdi ve hem stüdyodaki hem de ekranları başındaki izleyicileri şoke etti. 

Madonna söz konusu programa Paramount+'ta yayımlanan "Madame X" isimli belgeselinin tanıtımı için katılmıştı. 

 

Independent Türkçe, Screen Rant, Los Angeles Times

Derleyen: Esra Güngör

DAHA FAZLA HABER OKU