Patrice Evra eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo'nun koyun sorunuyla dalga geçti

Yüksek sesli koyunlar ona rahatsızlık verdiği için Ronaldo'nun evden taşındığı bildirilmişti

Patrice Evra, eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo'yu Instagram'da tiye aldı (Instagram / Patrice Evra)

Patrice Evra, Manchester United'daki eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo'nun malikanesinde koyun sorunu olduğuna dair söylentilerle alay etti.

Döndüğü United için geçen cumartesi yeniden oynamaya başlayan Ronaldo, görünüşe göre duyduğu hayvan sesleri nedeniyle son günlerde evini taşımıştı. Artık Fransa milli takımının eski oyuncusu olan Evra, 36 yaşındaki futbolcuyla dalga geçmek için Instagram'ı kullandı.

Bir teknede koyunlara düdük çalarken çekilmiş bir videosunu yükledi ve videonun açıklamasına yazdıklarıyla Ronaldo'nun bunun kendisi için olduğunu bileceğinden emin oldu.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Evra şunları yazdı:

Endişelenme kardeşim @cristiano koyunlarımı senin (ev emojisi) uzağa taşıyorum bay çoban #ilovethisgame her şeyi yapabilir

Video 850 binden fazla izlendi, Jamie Carragher ve Robbie Keane gibi birçok isim yorumlara gülen emojiler bıraktı.

Dönüşünden bu yana oynadığı iki United maçında da gol atan Portekizli usta oyuncunun koyunların melemesinden rahatsız olup taşındığına dair haberler yayımlanmıştı.


Bir kaynak The Sun'a şunları söyledi:

Mülk geniş tarlalarla ormanlık bir alanın arasında bulunuyor ve güzel olsa da, sabahın erken saatlerinde çok gürültülü olan koyunlara da yakındı.

Arsanın karşısında halka açık bir yaya kaldırımı vardı ve öndeki yol, kapıların arkasını gösteriyordu.

Ronaldo maçlardan sonra dinlenmeye ve toparlanmaya çok önem veren gerçek bir profesyonel, bu yüzden kendisinin ve ailesinin taşınmasının en iyisi olduğuna karar verildi.

Evra ve Ronaldo, Sör Alex Ferguson'un yönetimi sırasında 2006'dan 2009'a kadar United'da birlikte oynamıştı.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/sport/football

Independent Türkçe için çeviren: Noyan Öztürk

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU