ABD’li sanatçı Miley Cyrus’dan taciz tepkisi: Kimse izni olmadan kimseyi elleyemez

Cyrus Barcelona'da bir kişinin kendisini taciz etmeye çalışmasının ardından sosyal medyadaki “Hak ettin” mesajlarına tepki gösterdi

Fotoğraf: Reuters

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda, Miley Cyrus hayranlarıyla bir araya gelirken arkasından yaklaşan bir adamın ünlü şarkıcıyı boynundan tutup kendisine doğru çektiği ve öpmeye çalıştığı görülüyor.

Görüntüler İspanya’nın Barcelona kentinde kaydedildi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Olay yaşandığı sırada Miley Cyrus ve eşi Liam Hemsworth korumaların eşliğinde araçlarına doğru ilerliyordu.

Cyrus sosyal medyadaki “Hak ettin” mesajlarına tepkili

Video ile birlikte kimi sosyal medya kullanıcılarının “Seksi olmak istiyordun, ne bekliyordun?” yorumu ünlü şarkıcının tepkisini çekti.

Cyrus, "O ne isterse giyebilir. Bakire olabilir. Beş farklı kişiyle yatıyor olabilir. Kocasıyla olabilir. Kız arkadaşıyla olabilir. Çıplak olabilir. İzni olmadan kimse ELLEYEMEZ" diye yazdı.

Cyrus'un bu paylaşımı, şarkıcının şarkı sözlerindeki ifadeleri ve konserlerinde tercih ettiği kostümleri nedeniyle 'bu tür bir ilgiyi hak ettiği' yönündeki sosyal medya paylaşımlarının ardından geldi.

 

 

Cyrus daha sonra 'hak etti' yorumlarına Instagram'dan da yanıt verdi. 

'Seksi olmak istiyordun başka ne gibi bir tepki bekliyordun ki?' gibi yorumların alt alta dizildiği bir görseli paylaşan Cyrus, #StillNotAskingForIt (Hâlâ bunu hak etmiyorum) etiketini kullandı.

 

Independent Türkçe, Ajanslar

DAHA FAZLA HABER OKU