Yeni Galaksinin Koruyucuları filminin senaryosunu okuyan Marvel yıldızı gözyaşlarını tutamamış

Oyuncu, senaryonun yönetmen James Gunn'ın "şimdiye kadarki en güçlü çalışması" olduğunu söyledi

Nebula'yı canlandıran Karen Gillan, yeni filmin "tek kelimeyle harika" olduğunu düşünüyor (Marvel Studios)

Marvel hayranları için yeni Galaksinin Koruyucuları (Guardians of the Galaxy) filmine dair ipuçları veren Karen Gillan, filmi yönetmen James Gunn'ın "şimdiye kadarki en güçlü çalışması" diye nitelendirdi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

İskoç oyuncu 2014’de rol aldığı Galaksinin Koruyucuları’ndan bu yana Marvel Sinematik Evreni’nde Nebula karakterini canlandırıyor. Aktris serinin 2017’de vizyona giren devam filmi Galaksinin Koruyucuları 2’de (Guardians of the Galaxy Vol.2) rolünü tekrarlamıştı.

 Collider'a konuşan Gillan, Guardians of the Galaxy 3'nin senaryosunu Mantis'e hayat veren oyuncu Pom Klementieff’le birlikte okuduğunu açıkladı.

Gillan şu ifadeleri kullandı:

Birlikte okuduk ve ikimiz de hem ağladık hem güldük ama gözyaşlarımızı tutamadık.

İnanılmazdı, bence bu James'in Galaksinin Koruyucuları’nda şimdiye kadar yaptığı en güçlü çalışma ve tek kelimeyle harika. Zekice, duygusal, komik ve filmde istediğiniz bu şeylerin tümü var.

Gillan, Marvel Sinematik Evreni’nde tekrar 6 Mayıs 2022'de vizyona girmesi beklenen Thor: Love and Thunder'da yer alacak.

Guardians of the Galaxy 3’nin Mayıs 2023 vizyona girmesi planlanıyor. Filmde; Dave Bautista, Chris Pratt ve Zoe Saldana gibi isimlerin yanı sıra Doctor Who’nun yıldızı da rol alacak.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/

Independent Türkçe için çeviren: Ata Türkoğlu

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU