Murat Sancak'tan Sedat Peker'in "Berat Albayrak" iddiasına yanıt

Sancak, Albayrak'ın evine gelmediğini belirtti

Fotoğraf: Twitter @MuratSancakMt

Hakkında organize suç örgütü liderliğinden yakalama kararı bulunan Sedat Peker "Fırtınalarla Büyüyen Fidanlar Rüzgarlarla Yıkılmazlar" başlığıyla yayımladığı 8. videosunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı eski Hazine ve Maliye Bakanı için "Berat Albayrak nerede biliyor musunuz? Hep arıyorsunuz ya. Murat Sancak'ın evi var Hadımköy Beylikdüzü taraflarında, orada kalıyor. Beraberler" ifadelerini kullandı.

Murat Sancak da bu iddialara Twitter hesabından yanıt verdi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Sancak şunları yazdı: 

Berat Albayrak’ın saklanmaya ihtiyaç duyacak bir durumu yok.  Ayrıca o kişinin tabiriyle telefon sinyalinden bakılabilir evime hiç bir zaman gelmedi, gelse başımın üstünde yeri var, ağırlamaktan şeref duyarım.

Şahsın yine kendi hassasiyetiyle cevap veriyorum, Suriye de bir kibrit çöpü ticaretim olmadı,ve 2 kız çocuğumun boğazından öyle olmayan bir ticaretten bir damla su bile girmedi, Allah'a çok şükür.

 

 

Adana Demirspor taraftarından Murat Sancak'a destek

Adana Demirspor'un taraftar grubu da başkanları Murat Sancak'a destek verdi. Twitter hesabından konuya ilişkin bir paylaşımda bulunan Şimşekler Grubu şunları kaydetti:

Görüyoruz ki aslı astarı olmayan, hayal ürünü açıklamalar üzerinden Adana Demirspor'un Armasına, Şampiyonluğuna ve Başkanına dil uzatan, algı oluşturmaya çalışan namussuzlar var.. 
Başkanımız Murat Sancak Adana Demirspor'u hiçbir zaman siyasete bulaştırmamıştır.. Eğer bulaştırsa ve siyasetin gücünü kullansa; Ne Adana Demirspor taraftarı Hatay'da haksızlığa uğrar zulüm görür, Ne Başkanımız Murat Sancak Hatay' da taraftarla birlikte biber gazı yer ve çevik kuvvetin müdahalesine maruz kalır, Ne Hatay' da son dakika golüyle ne de Karagümrük finalinde penaltılarla şampiyonluk kaçar, Ne Başkan Murat Sancak hiçbir başkana verilmeyen 450 gün hak mahrumiyeti cezasını alır, Ne de Başkanın geldiği ilk 2 sezon Adana Demirspor' un hakkı hakemler tarafından defalarca yenirdi.. 
Burdan size ekmek çıkmaz.. 

Son yıllarında ve daha önceki geçmiş yıllarda hakkı en çok yenen, en çok haksızlığa uğrayan, şampiyonlukları elinden alınmış kulüplerden biridir Adana Demirspor.. 
Bu sezon da son 12 hafta Adana Demirspor takımı mükemmel futbol oynamış, şampiyonluğu oynayan rakiplerini eze eze gol yemeden yenmiş ve şampiyonluğu fazlasıyla hak etmiştir.. 
Bugün ortalığı karıştırmak isteyen namussuzlar; 3-4 hafta önce yine aynı namertliği yapmaya çalışanlardır.. 10 puan öndeyken defalarca puan kaybedenler, bu şehrin diğer takımının bazı taraftarları ve diğerleri; Haddinizi bilin, adam olun.. 
Adana Demirspor'un şanlı mazisi, şerefi,onuru ve Adana Demirspor taraftarının gücü karşısında ezilirsiniz.. Hele ki bazı resimli paylaşımlar görüyoruz, ARMA ya hakaretin affı olmaz.. Yumruğumuzla, yüreğimizle ve tüm gücümüzle Başkanımızın ve Armamızın dimdik yanındayız..  Sen de SUSMA Adana Demirsporlu, gardını al ve namussuzla savaş.. Saygılarımızla ŞİMŞEKLER GRUBU 

 

 

 

 

 

Independent Türkçe

DAHA FAZLA HABER OKU