Soylu'nun danışmanı Yıldırımhan: İçimizdeki beyinsizlerin sen ben kavgası da küreselcilerin aparatı olmaya yol açar

Yıldırımhan, "Ödleklikleri iki satır bile yazmalarına engel olanlar gölge etmesinler yeter" ifadelerini kullandı

Fotoğraf: Twitter

Organize suç örgütü liderliğinden aranan Sedat Peker''in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkındaki iddialarının ardından Soylu'nun danışmanı Mazhar Yıldırımhan'dan iktidar medyasına yönelik açıklamalar geldi.

Yıldırımhan sosyal medyadan yaptığı açıklamalarında "İçimizdeki beyinsizler" ifadesini kullandı.

Yıldırımhan Twitter'dan yaptığı paylaşımlarda şunları kaydetti:

Türkiye üzerindeki sistematik saldırının planı siyonistler tarafından hazırlanıp, Suudi ve BAE istihbaratına taşore edildi. Konuşturulan şahıs bir plan üzerinden kullanılıyor. Bu gerçeği herkes görüyor. Nihai hedef Türkiyeyi bölmektir. Mesele asla şahıslar değildir. Bu kirli oyundur.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Kirli oyun üzerinden önce hedef kişiler tasfiye edilecek,sonra büyük bir fitne ile Türkiyenin bekasına saldırılacak. Sessiz kalmak bu plana hizmet etmek olur. Tayyip Erdoğan küresel hedeftir. Önce etrafını sonra Türkiyeyi düşürecekler. Bu oyunu bozmalıyız.

Türkiyeyi bölme planında küreselcilere söz verenler var. Bunların kim olduğu çok açık. BAE istihbaratının elinde esir olan şahıs bu plana hizmet ettiriliyor. Planı yapan Rubin isimli siyonist bu esiri vatanına ihanet aparatı yapmış. Onu Balkanlara, Fasa ve BAEye götüren de aynı güç.

İçimizdeki beyinsizlerin sen ben kavgası da küreselcilerin aparatı olmaya yol açar. Büyük resmi görmeyen ahmaklara laf yetiştirmeye çalışmak beyhude bir çabadır. Ödleklikleri iki satır bile yazmalarına engel olanlar gölge etmesinler yeter. Bu milletin ferasetli evlatları var!!..

 

 

 

Independent Türkçe
 

DAHA FAZLA HABER OKU