Marvel yıldızı Tom Holland: Örümcek Adam olarak seçilince bilgisayarımı kırdım

Holland, Kaptan Amerika: Kahramanlar Savaşı’ndan sonra Marvel'dan kovulduğunu düşündüğünü de söyledi

Örümcek-Adam 3'ün Aralık 2021'de yayımlanması planlanıyor (Marvel)

Örümcek Adam'a hayat veren ünlü oyuncu Tom Holland, oyuncu kadrosuna seçildiğini öğrendiği zamana ve Kaptan Amerika: Kahramanlar Savaşı'ndan (Captain America: Civil War) sonraki sürece dair açıklamalar yaptı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Screen Rant'in aktardığına göre, Peter Parker'ı canlandırmak için birçok kişiyle seçmelere katılan Holland'ın rolü alması bu yüzden kesin değildi. Seçmelerin iyi geçtiğini ancak Marvel'dan bir süre haber alamayınca güveninin sarsıldığını belirten 24 yaşındaki yıldız şöyle konuştu:

Telefonuma bakıp Instagram'ı kontrol ettiğimi hatırlıyorum. Marvel, Örümcek-Adam çizgi filminin fotoğrafını yayımlamış ve ‘Bir sonraki Örümcek Adam'ın kim olduğunu öğrenmek için internet sitemize girin' açıklamasını yapmıştı. Bu noktada rolü alamadığımı sandım çünkü kimse beni aramamıştı. Ben de ‘Tamam evet gidip kontrol edeceğim' dedim. Bilgisayarımı aldım. Köpeğim yanımda oturuyordu.

Holland, internet sitesine girdiği zaman "Yeni Örümcek Adamımımız Tom Holland'ı takdim etmek istiyoruz" yazısıyla karşılaştığını söyledi. Sevinçten bilgisayarını havaya attığını ve cihazın yataktan düşüp kırıldığını söyleyen ünlü oyuncu "Köpeğim çıldırdı. Aşağı koştum ve aileme ‘Aldım. Aldım. Rolü aldım' dedim" ifadelerini kullandı.

 

 

Açıklamalarına devam eden Holland, 2016'da vizyona giren Kaptan Amerika: Kahramanlar Savaşı'nın çekimlerinden 2017 yapımı Örümcek-Adam: Eve Dönüş'e (Spider-Man: Homecoming) kadarki süreçte kovulacağını düşündüğünü de söyledi. Holland "Neden bilmiyorum. Kaptan Amerika: Kahramanlar Savaşı henüz çıkmamıştı ve ben kimseden haber almamıştım" dedi.

Örümcek Adam'ı daha önce Tobey Maguire ve Andrew Garfield canlandırmıştı. Ancak Holland, süper kahramana en uzun süre hayat veren oyuncu durumunda. Bununla birlikte, Marvel ve Sony arasındaki çatışma sebebiyle neredeyse Marvel Sinematik Evreni'nden ayrılma noktasına gelen Holland'ın Örümcek Adam'ı yapılan anlaşmayla evrende kalmıştı.

 

Independent Türkçe, Screen Rant

DAHA FAZLA HABER OKU