Kraliyet uzmanı: Prensler aralarındaki gerginliği azaltmaya çalışıyor

Prens Harry ve Meghan Markle'ın Kraliyet'ten ayrılma kararından bu yana kardeşler arasındaki ilişkinin gerilimli olduğu belirtiliyordu

Prens Harry ve Meghan Markle kısa süre önce Kraliyet'e olan borçlarıyla gündeme gelmişti (AFP)

Yakın zamanda aralarındaki ilişkinin gerilimli hale geldiğine dair haberlerin çıktığı Prens Harry ve Prens William görünüşe göre bu haberleri boşa düşürmek istiyor. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Sussex Dükü ve Düşesi Prens Harry ve Meghan Markle'ın oluşturduğu Archewell internet sitesinde kısa süre önce yayımlanan Prenses Diana fotoğrafının kardeşler arasında gerginliğe yol açtığı öne sürülmüştü. Prens Harry ve annesi Prenses Diana'nın birlikte görüldüğü bahsi geçen fotoğraf, "Ben annemin oğluyum" ifadesiyle paylaşılmıştı. 

Page Six'in haberine göre Kraliyet ailesini yakından takip eden gazeteci Katie Nicholl şu ifadeleri kullandı:

Noel boyunca ve yeni yıl tatili sırasında telefon ve video görüşmeleri yaptılar. Sussex Dükü ve Düşesi ve Cambridge Dükü ve Düşesi birbirlerine hediyeler gönderdi. Çok yoğun ve kaotik geçen yılda, her iki ailenin de bir araya gelmesi ve sanal da olsa bağlantı kurması bir fırsattı.

Kardeşler arasındaki ilişkinin geçen yıla nazaran daha iyi olduğunu belirten Nicholl ayrıca şu ifadeleri ekledi:

William ve Harry'nin ilişkileri çok daha iyi. Eğer bu aşamada geçen yıla bakarsanız kardeşler neredeyse hiç konuşmuyordu.

Nicholl, geçen yıl Prens William'ın Harry ve Meghan çiftinin Kraliyet'ten ayrılma kararını büyük bir hayal kırıklığıyla karşıladığını belirtti. Ancak görünüşe göre halihazırda kardeşler arasındaki buzlar eridi ve birbirleriyle yeniden sık sık görüşüyorlar. 

Prens Harry ve Meghan Markle'ın Netflix ve Spotify gibi platformlarla yaptığı içerik anlaşmalarının Kraliyet içinde aileye dair özel bilgileri ortaya çıkarabileceği edişesiyle tedirginlik yarattığı öne sürülmüştü. 

 

Independent Türkçe, Page Six

DAHA FAZLA HABER OKU