Thanos geri dönüyor: Marvel Evreni'nin efsanevi kötüsü Deadpool 4'te yer alacak

Thanos'un bir sonraki rolü henüz Marvel tarafından onaylanmasa da geri dönüşü kaçınılmaz gibi görünüyor

Josh Brolin'in canlandırdığı Thanos, Son olarak Avengers: Endgame'de yer almıştı (IMDb)

Marvel Sinematik Evreni (MCU), ekrandaki en unutulmaz süper kahraman kişiliklerinden bazılarını yaratmayı başardı ancak kötü karakterler söz konusu olduğunda liste çok daha kısa.

Bununla birlikte çoğu kişi şunda hemfikir: Josh Brolin'in Thanos rolünde gösterdiği performans, bunların en büyüleyicisiydi.

Thanos'un popülaritesi, Deli Titan'ın yeni Marvel filmlerinde geri dönme olasılığına dair söylentileri de açıklıyor. Thanos'un bir sonraki rolü henüz Marvel tarafından onaylanmasa da geri dönüşü kaçınılmaz gibi görünüyor.

Aslında, Thanos'un ortaya çıkması istenen film Deadpool 4. Görünüşe göre Thanos'u filme dahil edecek kişi Lady Death'ten başkası değil.

Thanos'un çizgi romanlardaki en ikonik olay örgülerinden birinde Thanos, ölümün vücut bulmuş hali Lady Death'i etkilemek için evrendeki yaşamın yarısını ortadan kaldırmak üzere Sonsuzluk Taşlarını topluyor. Infinity Saga hikayesi de ilhamını çoğunlukla bu olay örgüsünden alıyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Ancak We Got This Covered'a konuşan ve daha önce verdiği bilgilerin doğru çıktığı söylenen bir kaynağa göre, Deadpool 4'te olaylar daha da daha da çılgın bir hal alabilir. 

Çünkü filmde Wilson, Thanos ve Lady Death arasında bir aşk üçgeninin gelişeceği iddia ediliyor. Thanos, Deadpool'a hayranlık duyan (ama Deadpool'un aynı hisleri beslemediği) Lady Death'e gönlünü kaptıracak. Bu da büyük kötünün neden bu filmde ortaya çıktığını açıklıyor.

Tabii Deli Titan, Deadpool 4'te görünmeden önce üçüncü filmin prodüksiyona başlaması gerekiyor. 

Kimse üçüncü filmin ne zaman çıkacağını bilmiyor. Fakat öyle görünüyor ki Marvel gelecek filmleri hala planlıyor ve en azından şimdilik, hem Lady Death'in hem de Deli Titan'ın Deadpool 4'te Wade Wilson'ın başına bela olmasını umuyor.

 

We Got This Covered

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken
 

DAHA FAZLA HABER OKU