Red Hulk, Marvel Sinematik Evreni’nin yeni projesinde karşımıza çıkacak

Karakterin hangi Marvel dizi ya da sinema filminde yer alacağı belli değil

Hulk, Marvel evrenindeki en popüler karakterlerden biri. Ancak öyle görünüyor ki Marvel Sinematik Evreni’nde öfkelendirmememiz gereken tek kişi Hulk olmayacak.

We Got This Covered’da yer alan habere göre, Marvel Stüdyoları Red Hulk’la ilgili çalışmalara başladı. Haberde Red Hulk’ın, Marvel Sinematik Evreni’nin gelecekteki bir projesinde yer alacağı belirtildi. Bu projenin hangi Marvel dizisi ya da sinema filmi olduğu henüz bilinmiyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Kendisine aşina olmayanlar için hatırlatalım, Red Hulk’ın orijini Marvel karakteri Thaddeus Ross’la bağlantılı. Çizgi romanda bir serum kullanan Ross, en nefret ettiği şeye, Bruce Banner’ın yeşil alter egosunun kırmızı bir versiyonu haline geliyordu.

The Incredible Hulk’ta kendisini söz konusu Süper Asker serumuyla deney yaparken gördüğümüzden, Red Hulk gelecekteki projede de çizgi romanla aynı olay örgüsüne sahip olabilir. 

Marvel Sinematik Evreni'nde ilk olarak 2008 yapımı The Incredible Hulk’ta gördüğümüz Ross, son olarak Avengers: Endgame’in final dakikalarında Tony Stark’ın cenazesine katılmıştı. 1 Mayıs 2020’de vizyona girecek Black Widow’da da yer alacak Thaddeus Ross, Marvel Sinematik Evreni’nde 5. kez karşımıza çıkmış olacak.

Red Hulk’ın, Black Widow’un jenerik sonrası sahnesinde ya da Disney+ için çekilen She-Hulk dizisinde ortaya çıkabileceğine dair teoriler de var.

Independent Türkçe, We Got This Covered

Derleyen: Sezin Bala

DAHA FAZLA HABER OKU