Dizi yıldızı soygunda öldürülmüştü: "Vurulduğunda arkadaşını koruyordu"

Kardeşinden yeni iddialar

61 sezonu bulunan General Hospital, en uzun süre devam eden Amerikan pembe dizisi olarak Guinness Dünya Rekorları'na girmişti (ABC)

Uzun soluklu pembe dizi General Hospital'daki Brando Corbin rolüyle tanınan aktör Johnny Wactor'ın öldürülmesiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

İddiaya göre Wactor, barmenlik vardiyasını henüz bitirmişti ve arabasından katalitik konvertör çalmaya çalışan hırsızlar tarafından vurularak öldürüldüğünde kadın iş arkadaşını arabasına götürüyordu.

Oyuncunun ağabeyi Grant Wactor, Britanya merkezli gazete Daily Mail'a yaptığı açıklamada kardeşinin başlangıçta aracının çekildiğini sandığını ancak gerçekte ne olduğunu anladığında kimliği açıklanmayan iş arkadaşını arkasına alarak onu koruduğunu söyledi.

Grant Wactor, "Biz Güneyliyiz, doğma büyüme Güneyliyiz ve bir kadının arabasına tek başına yürümesine asla izin vermeyiz" dedi. 

Onlarla karşılaştı ve aracının çekildiğini düşündü. Bu yüzden adamlara bir şeyler söyledi. Sonra arkasını döndüğünde neler olduğunu gördü ve iş arkadaşını arkasına aldı. İşte o zaman onu vurdular.

Ölümle sonuçlanan silahlı saldırı cumartesi sabaha karşı 03.25 sularında, Pico Bulvarı ve Hope Caddesi yakınlarında meydana geldi. 

Üç hırsız olay yerinden kaçtı ve henüz yakalanamadı. 

Wactor, 2020'den 2022'ye kadar General Hospital'daki Brando Corbin karakterini canlandırmıştı. Aktörün diğer rolleri arasında Westworld, Criminal Minds, Siberia ve Station 19 yer alıyor.


Independent Türkçe, Daily Mail, Deadline

DAHA FAZLA HABER OKU