Adele, Radiohead'in kendisinde yarattığı hayal kırıklığından sonra aldığı kararı açıkladı

Grammy ödüllü sanatçı, bu kararı en sevdiği grup tarafından hayal kırıklığına uğratıldıktan sonra verdiğini açıkladı

(Reuters)

Adele, gittiği Radiohead konserinde grubun "Creep" şarkısını çalmamasından sonra kendisinin klasik şarkılarını her zaman söyleyeceğini belirtti.

Happy Hour with Adele adlı özel programda hayranlardan gelen soruları yanıtlayan 34 yaşındaki yıldıza sunucu ve komedyen Benito Skinner eşlik etti.

Adele için söylemesi çok eziyetli gelen şarkılar olup olmadığını konuşurlarken Skinner, "'Bunu hâlâ söylemek zorunda olduğuma inanamıyorum' falan dediğin bazı [şarkılar] var mı?" diye sordu.

Ünlü şarkıcı, Skinner'ın kaçınılmaz olarak popüler şarkılarını söylemekten giderek bıkmasını kast ettiğini fark etmeden önce bir an düşündü.

Adele, Skinner'ın sorusuna "Biliyor musun, evet, bir keresinde bir Radiohead konserine gitmiştim ve kahretsin ki 'Creep'i söylememişlerdi" diye cevap verdi.

"Çok kızmıştım" dedi ve ekledi:

Yani anlıyorum, anlıyorum ama sırf o kadar sinirlendiğim için ben bunu asla yapmazdım.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Adele izleyicilere şakayla karışık "60 yaşıma geldiğimde tekrar sorun" dedi.

Adele'in Las Vegas Residency Weekends With Adele konserlerinin 18 Kasım 2022 ve 25 Mart 2023 arasında Las Vegas'taki Caesars Palace Kolezyumu'nda gerçekleşmesi planlanıyor.

İlk başta Adele, "samimiyetten" yoksun olduklarını hissettiği için konserleri ertelemişti.

Röportaj sırasında şarkıcı, son albümü 30'dan şarkılar söylemeyi dört gözle beklediğini de belirtti:

Yeni şarkılardan bazılarını çokça söylemek ilginç olacak.

Adele "Bunun benim için o şarkılara gerçekten hayat vereceğini hissediyorum ve bu şarkıları henüz tüketmedim, bu yüzden sanırım biraz yeniden hissetmem gerekecek" diye ekledi.

Önceki günlerde, Adele'i şarkı söylerken izlemek için gereken biletlerin bazı çevrimiçi yeniden satış sitelerinde yaklaşık 40 bin sterline (yaklaşık 845 bin TL) yükseldiği ortaya çıktı.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU