Sedat Peker, 'Deli Çavuş'un paylaşımlarını retweetledi: Sandık bir milletin namusudur, namusumuzu koruyacağız

Paylaşımlarda "Seçim kazanıldığında şu veya bu sebeple eğer ki iktidarı terk etmek istemeyen kişiler olursa (duyumlarım olacağı yönünde) o zaman şartlar değişmeli" ifadesi yer aldı

Fotoğraf: YouTube

Sedat Peker Twitter'da "Deli Çavuş" isimli hesabın seçimle ilgili paylaşımlarını hem beğendi hem retweetledi. 

Paylaşımlarda Sedat Peker'in daha önce yayınlanan videolarda yer alan "sokağa çıkmayın" çağrısı hatırlatılarak "Tabii ki bu durum sadece seçim gününe kadar geçerli" denildi.

"Bazıları 'Sandıkta seçimi kaybetsek de asla gitmeyeceğiz' diye açıklamalar yapıyorlar"

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Sedat Peker'in de retweetlediği 4 paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

Kıymetli dostlarım, hangi tahriki yaparlarsa yapsınlar, seçim gününe kadar asla sokağa çıkmayın diye size tavsiyelerde bulunmuştum. Bu konuda lütfen bana güvenin (ne de olsa tecrübe konuşuyor.) Tabii ki bu durum sadece seçim gününe kadar geçerli.

Toplumun sakinliğinden cesaret alan bazıları sandıkta seçimi kaybetsek de asla gitmeyeceğiz diye açıklamalar yapıyorlar. Seçim kazanıldığında şu veya bu sebeple eğer ki iktidarı terk etmek istemeyen kişiler olursa (duyumlarım olacağı yönünde) o zaman şartlar değişmeli.

Sonu her ne olursa olsun hakkınızı alana kadar evinize asla girmeyin (sonu ne olursa olsun). Çünkü hakkımızı alabileceğimiz gerçek bir seçim ülkemizde bir daha olmayacaktır. Tecrübelerime güvenin. Bu sahte kahramanlar Yüce Milletimizi gerçekten tanımıyorlar.

Bizim halkımız her çileye dayanır. Her zulmü sinesine çeker. Ancak Büyük Önder Atatürk ve dava arkadaşlarının kendilerine miras bıraktıkları seçime krallarının dahi müdahale etmesine ölümleri pahasına izin vermezler. Sandık bir milletin namusudur. Namusumuzu koruyacağız.    

 

 

 

 

 

Independent Türkçe

DAHA FAZLA HABER OKU