Korku evi çalışanı ürkütemediği çocuğu bıçakladı

11 yaşındaki çocuk "Bıçak sahte" deyince işler karıştı

Christopher Pogozelski, bıçakladığı çocuktan sık sık özür diledi (Facebook / 7 Floors Of Hell)

ABD'nin Ohio eyaletinde korku evine giden 11 yaşındaki bir çocuk, kendisini korkutmak isteyen çalışan tarafından bıçaklandı.

Karen Bednarski, adı açıklanmayan oğlunun 18 Eylül'de Berea bölgesinin popüler korku evlerinden birine gittiğini söyledi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Bednarski'nin açıklamalarına göre Christopher Pogozelski adlı çalışan oyun sırasında oğlunu bıçakla korkutmaya çalıştı. Ancak küçük çocuk "Bıçak sahte" diyerek korkmadığını gösterdi.

Pogozelski ise bunun ardından gerçek olduğunu kanıtlamak için bıçağı oğlanın ayaklarının çevresinde yere saplamaya başladı. Bu sırada kazara çocuğun ayak başparmağı kesildi.

Korku evinin sahibi Rodney Geffert, parmağında yaklaşık 3 santimetrelik kesik olan çocuğa ilk yardımın yapıldığını söyledi. Durumu kötü olmayan çocuk, bunun ardından korku evindeki oyuna devam etti.

Bednarski, olay çıkarmak istemediği için çocuğunun devam etmesine izin verdiğini bildirdi.

Öte yandan korku evinde sadece kauçuk ve köpük eşyalar kullanıldığını kaydeden Geffert, çalışanın gerçek bıçak taşımasını kabul edemeyeceklerini ve kovulduğunu açıkladı.

Berea polisinden Tom Walker, 22 yaşındaki Pogozelski'nin ihmal sonucu saldırı suçlamasıyla karşı karşıya olduğunu ifade etti.

 

Independent Türkçe, CNN International, News 5 Cleveland

Derleyen: Uğurcan Yıldız

DAHA FAZLA HABER OKU