James Gandolfini’nin oğlu Michael, Tony Soprano'yu canlandırmak için çok fazla cesarete ihtiyaç duymuş

22 yaşındaki oyuncu devam filminde merhum babasının yerine geçecek

Michael Gandolfini, genç Tony Soprano’yu canlandıracağı "duygusal" performansı için "çok fazla cesarete" ihtiyaç duymuş.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

22 yaşındaki oyuncu, bu yıl vizyona girecek The Many Saints of Newark'ta merhum babası James Gandolfini'nin ün kazandırdığı karakterin gençliğine hayat verecek. 

The New York Post'a konuşan, James'in ikinci eşi ve Michael'ın üvey annesi Deborah Lin, aktörün babasına 6 Emmy kazandıran rolü üstlenmesinin "çok cesaret" gerektirdiğini söyledi.

Lin, "Michael'ı filmin fragmanında görmek neredeyse gerçeküstüydü" dedi.

Bu rolü üstlenmesinin çok cesaret gerektirdiğini biliyorum. Çok duygusaldı. Ama bütün aile onunla gurur duyuyor. Babası çok gurur duyardı.

The Many Saints of Newark'ın fragmanı geçen ay yayımlandı. Sopranos hayranları, Michael'a "rolün mükemmel şekilde teslim edilmesini" övgülerle karşılarken, görüntüler karşısında gözyaşlarını tutamadıklarını dile getirdi.

İlk olarak 1999 ve 2007 arasında HBO'da yayımlanan Sopranos, New Jerseyli çete lideri Tony Soprano'nun kişisel ve profesyonel yaşamına odaklanıyordu.

Devam filmi Tony'nin gençlik yıllarında geçecek.

The Many Saints of Newark, HBO Max'in ABD yayınına 1 Ekim'de gelecek. *İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Ata Türkoğlu

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU