Amber Heard, taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya gelen bebeğiyle video paylaştı

Aktris geçen hafta yaptığı açıklamada, bu sene taşıyıcı anne aracılığıyla ilk çocuğunu kucağına aldığını duyurmuştu

(Reuters)

Amber Heard, bu yıl taşıyıcı anne aracılığıyla ilk çocuğuna gizlice sahip olduğunu açıkladıktan bir hafta sonra, kendisini yeni dünyaya gelen kızı Oonagh Paige'le zaman geçirirken gösteren bir Instagram videosu yayımladı.

Yeni videoda Heard'ün yeşil bir meyve suyunu tadarak içindekileri tahmin ettiği görülüyor:

Kereviz mi?

Oyuncu, video paylaşımında "Bu kızı LA'den çıkarabilirsiniz ama LA'i bu kızdan çıkaramazsınız #notajuicer (#îyibiriçicideğilim)" ifadelerini kullandı (Kereviz suyu, L.A kısaltmasıyla bilinen Los Angeles'ta son yılların en popüler sağlıklı yaşam trendlerinden biri konumunda -ed.n.).


Oyuncu şöyle yazmıştı:

Bu haberi sizinle paylaştığım için çok heyecanlıyım. Dört yıl önce bir çocuk sahibi olmak istediğime karar verdim. Bunu kendi şartlarıma göre gerçekleştirmek istedim.

Heard ayrıca, "Kaderimizin en temel parçalarından birini bu şekilde düşünmenin, biz kadınlar için ne kadar radikal olduğunu şimdi anlıyorum" diye yazmıştı.

Umarım beşik sahibi olmak için yüzük istememenin normalleştiği bir noktaya varırız.

Bir parçam, özel hayatımın kimseyi ilgilendirmediğini savunmak istiyor. Ayrıca işimin doğasının, beni bunun kontrolünü ele almaya zorladığını da anlıyorum.

Oyuncu, kızının 8 Nisan 2021'de doğduğunu açıklayarak, şunları eklemişti:

İsmi Oonagh Paige Heard. O, hayatımın geri kalanının başlangıcı.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU