Netflix, Enola Holmes 2'nin yolda olduğunu duyurdu

Yeni filmde Holmes kardeşleri canlandıracak Millie Bobby Brown ve Henry Cavill yeniden bir araya geliyor

Stranger Things dizisindeki Eleven rolüyle yıldızı parlayan Millie Bobby Brown, Enola Holmes rolüyle de eleştirmenlerden geçer not almıştı (Netflix)

Dijital yayın platformu Netflix, geçen yıl önemli bir izleyici kitlesine ulaşan Enola Holmes'ün devamının yolda olduğunu resmen duyurdu. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Dizide Enola Holmes'ü canlandıran Millie Bobby Brown ve Sherlock Holmes'e hayat veren Henry Cavill yeniden bir araya gelecek. 

Enola Holmes'ün devamının gelip gelmeyeceğine yönelik tartışmalar filmin yayımlandığı günden bu yana devam ediyor ve Netflix'in filme yönelik suskunluğu nihayet son buldu. 

Dijital yayın platformu perşembe Twitter'da yapılan paylaşımla merakla beklenen ikinci filmin geleceğini açıkladı. Hem Brown'ın hem de Cavill'in dönüşü onaylanırken Harry Bradbeer da yönetmen koltuğuna yeniden oturacak. 

Öte yandan ilk filmde yer alan Helena Bonham Carter, Sam Claflin ve Louis Partridge gibi isimlerin de ikinci filmde olup olmayacağına yönelik herhangi bir açıklama yapılmadı. 

 

 

Screen Rant'in haberine göre Enola Holmes'ün yanı sıra Netflix'in parlayan yıldızı Millie Bobby Brown, Stranger Things'in 4. sezonunda da yeniden boy gösterecek. Henry Cavill'in başrolünde yer aldığı The Witcher da ikinci sezonuyla hayranlarıyla buluşacak. 

Nancy Springer'ın kitaplarından uyarlanan Enola Holmes, ünlü dedektif Sherlock Holmes'ün küçük kız kardeşinin başından geçen maceralara odaklanıyor. Odağı Sherlock'tan Enola'ya kaydırması sebebiyle yapım Sherlock Holmes anlatıları içinde önemli bir kırılmaya işaret ediyor. 

 

Independent Türkçe, Screen Rant

Derleyen: Esra Güngör

DAHA FAZLA HABER OKU