Tom Cruise: Zorlu sahnelerde gülümsediğim için uyarıldım

Aksiyon filmlerinin usta ismi zorlu sahnelerin çekimlerinde yaşadığı enteresan bir olayı paylaştı

Cruise kısa süre önce Görevimiz Tehlike serisinin yeni filminin setinde yaşadığı öfke patlamasıyla gündeme gelmişti (Paramount)

Ünlü Hollywood yıldızı Tom Cruise, zorlu sahnelerin çekimlerini dublör kullanmadan çekmeyi sevmesiyle biliniyor ve görünüşe göre çoğu zaman bu tip sahnelerin başkaları için ne kadar korkutucu olduğunu unutuyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Cruise, 1996'dan bu yana Görevimiz Tehlike (Mission: Impossible) serisinde canlandırdığı Ethan Hunt karakteriyle gerçekleştirdiği pek çok tehlikeli çekimle hayranlarının takdirini toplamıştı. 

Cuma yayımlanan The Graham Norton Show'a katılan ünlü oyuncu, ekip üyelerinin zorlu sahnelerin çekimleri sırasında gülümsememesini söylemek zorunda kaldığını belirtti. 

Cruise tehlikeli sahnelerin beraberinde getirdiği adrenalinin çok kuvvetli olabildiğini ve bazen bu nedenle karakterinde kalmayı unutabildiğini söyledi. Her ne kadar oyuncu bu sahnelerin çekiminde çok heyecanlansa da Ethan Hunt'ın hissettikleri muhtelemen neşeli duygular olmayacaktır.

Screen Rant'in haberine göre oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Yaptığım oyunculuk bedene dayanıyor ve bunu yapmaya bayılıyorum. Çalışıyorum, antrenman yapıyorum ve hepsini çözmek için çok zaman harcıyorum. Bir sürü kemiğimi kırdım! Herhangi bir zorlu sahne ilk seferinde can sıkıcıdır ama keyiflidir de. Bu sahnelerin çekimleri sırasında birkaç kez gülümsemeyi bırakmam söylendi!

Daily Mail'in haberine göre Tom Cruise'un yer aldığı Görevimiz Tehlike serisinin 7. filmi ve Top Gun: Maverick bir kez daha koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelendi. 

Görevimiz Tehlike 7'nin vizyon tarihi 27 Mayıs 2022'ye ertelenirken, Tom Gun: Maverick'e verilen yeni gösterim tarihi 19 Kasım. 

 

Independent Türkçe, Screen Rant, Daily Mail

Derleyen: Esra Güngör

DAHA FAZLA HABER OKU