Chris Hemsworth antrenmanlarının 'tuhaf' kamera arkası görüntülerini paylaştı

Bir kullanıcı şöyle yazdı: "Thor'un en komik Yenilmez olacağını hiç düşünmemiştim"

Avustralyalı aktör Chris Hemsworth kaslı fiziğiyle tanınır ve antrenman rutinlerini genellikle internette paylaşır.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Fakat son gönderisinde 37 yaşındaki oyuncu, DJ Fisher sahne adıyla bilinen müzik yapımcısı arkadaşı Paul Fisher'la birlikte gülünç derecede yoğun, garip seslerle dolu bir antrenman videosuyla insanları eğlendirdi.

Oyuncunun 47,6 milyon Instagram takipçisiyle paylaşılan gönderideki 1:17 dakikalık klibin başlığı "1 Numaralı DJ @followthefishtv, biraz idman için @centrfit laboratuvarına uğradı #bloodsweatandtears (#kantervegozyasi)".

Videoda Hemsworth ve DJ Fisher kayıt boyunca garip sesler çıkarıyor ve birbirlerini güçlendirmek için birbirlerine tuhaf, teşvik edici ifadeler bağırıyor. Bir noktada Hemsworth, dışarıda ağırlık kaldıran arkadaşına gaz veriyor ve bağırıyor:

Sen koca lanet olasıca bir balıksın. Sen en büyük balıksın.

İkili ağırlık kaldırıp adrenalin pompalamaya çalışırken ortaya esasen bir haykırma yarışması çıkıyor.
 


Antrenmanları sırasında "eye of the tiger"a atıfta bulunuyorlar, DJ Fisher "Neyin kahrolası gözü?" diye bağırıyor, Hemsworth ağırlık kaldırırken "Kaplanın!" diye haykırıp ardından gülüyor.

Extraction filminde Hemsworth'le başrolü paylaşan oyuncu Rudhraksh Jaiswal videonun altına yorum yaptı:

Olağanüstü iş! Özellikle çığlıklar beni havaya soktu!

UFC yıldızı Luke Rockhold "Hahahaha mükemmel" ifadelerini kullandı.

Bir Instagram kullanıcısı “Gülmeyi bırakamıyorum" diye yazdı. Başka bir kullanıcıysa "Thor'un en komik Yenilmez olacağını hiç düşünmemiştim" ifadelerini kullandı.

Şaka yollu çekildiği bariz ve parodiye yakın olmasına rağmen video, Hemsworth'un kendisine açıkça yarayan egzersiz ekipmanını da gösteriyor.

Hemsworth, Avengers film serisinde mitolojik Tanrı Thor'u canlandırıyor. 2011'de gösterime giren Thor filminde filme adını veren başrol için 9 kilogram kas kütlesi kazanmıştı.

Oyuncunun büyük ve küçük kardeşleri Luke ve Liam da başarılı oyuncular. Chris ve Luke iki Thor filminde beraber rol aldı.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families

Independent Türkçe için çeviren: Noyan Öztürk

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU