Tarafsız Bölge programında "PKK propagandası" gerilimi

Hulki Cevizoğlu reklam arasında programı terk etti

CNN Türk'te yayınlanan  "Tarafsız Bölge" programında Hulki Cevizoğlu ve Altan Tan arasında yaşanan gerilime Ahmet Hakan da dahil oldu.

 Hulki Cevizoğlu, Altan Tan'ın "1930'lu yıllar" dediğini söyleyerek Atatürk'ü eleştirdiğini ve terör propagandası yaptığını iddia etti. Cevizoğlu "Burada terör propagandası yapılıyor, siz de kuzu kuzu dinliyorsunuz" diye konuştu.

Cevizoğlu'nun sözlerinin ardından programın moderatörü Ahmet Hakan, Cevizoğlu'na "Size çok büyük saygım var, ama bu söylediğiniz doğru değil. Ben kimseye burada terör propagandası yaptırmam" dedi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Gerilim yatışmayınca Ahmet Hakan reklama gitmek zorunda kaldı. Bu sırada Altan Tan'ın Hulki Cevizoğlu'na "Terbiyesiz" dediği duyulurken Cevizoğlu ise "Ara verin, ben gidiyorum" dedi.

Programın modetatörü Ahmet Hakan, 2 kez reklama gittikten sonra yayın sürmeye devam etti. Reklam sonrası yayında Hulki Cevizoğlu'nun stüdyoda olmadığı görüldü. Şaban Sevinç, "bizi de zan altında bıraktı" derken Ahmet Hakan ise Cevizoğlu'nun çok hassas davrandığını ifade etti.

 

 

 

 

Independent Türkçe

DAHA FAZLA HABER OKU