Macaulay Culkin, Donald Trump'ı Evde Tek Başına 2'den çıkarma çağrılarına destek verdi

2020'de yönetmen Chris Columbus, o zaman iş adamı olan Trump'ın komedi serisinin devam filmine "zorla girdiğini" öne sürmüştü

Evde Tek Başına 2'nin meşhur otel sahnesi (20th Century Fox)

Macaulay Culkin, Donald Trump'ın Evde Tek Başına 2'deki (Home Alone 2: Lost in New York) küçük rolünün filmden çıkarılması çağrılarını destekledi.

ABD Kongresi'ndeki ayaklanmanın ardından Trump'ın Twitter ve bir dizi sosyal medya platformunda kalıcı olarak yasaklanması sonrasında, filmin bazı seyircileri Trump'ın 1992 tarihli filmdeki küçük rolünün kesilmesi gerektiğini söylemişti.

Şimdiyse filmin yıldızı Culkin, sosyal medyadaki kampanyaya desteğini sundu.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

40 yaşındaki aktör, bir hayranın yazdığı "Evde Tek Başına 2'deki Trump'ı dijital olarak 40 yaşındaki Macaulay Culkin'le değiştirme dilekçesi" tweet'ine çarşamba günü (13 Ocak) kısaca "Alıcı bulundu" diye yanıt verdi.

Ayrıca, Trump'ı sahneden dijital olarak çıkaran bir Evde Tek Başına hayranına cevaben "Bravo" diye tweet attı.

Yönetmen Chris Columbus, geçen yıl kendisinin otelinde çekim yaptıkları sırada Trump'ın "zorla filme girdiğini" söylemişti.

Columbus, "Ücreti ödedik ama Trump 'Plaza'yı kullanabilmenizin tek yolu benim de filmde oynamam' dedi" diye konuşmuştu.

Bu yüzden onu filme dahil etmeyi kabul ettik ve filmi ilk kez gösterdiğimizde olabilecek en tuhaf şey oldu: Trump görününce insanlar tezahürat yaptı. Dolayısıyla ben de editörüme 'Bırak filmde kalsın. Bu, seyirci için bir an' dedim.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU