Dört kardeşi evlat edindikten sonra dördüzü olacağını öğrenen anne: Üç yılda 9 çocuğum oldu

ABD'li Young 4 çocuk evlat edindikten sonra dördüzlere hamile kaldığını öğrendiğinde şoke oldu

Maxine Young daha önce düşük yaptığını da belirtti (Maxine ve Jake Young)

ABD’de 2016 yılında evlenen ve hep evlat edinmeyi düşündüklerini belirten Maxine Young, 4 çocuk evlat edindikten sonra dördüzlere hamile kaldı.

Maxine Young yaşadığı süreci Newsweek'te kaleme aldığı makalede anlattı. Evlenmeden önce de evlat edinmeyi düşündüklerini belirten Maxine Young, eşi Jake’le evlendikten bir yıl sonra, 2017’de koruyu aile sürecine başladıklarını belirtti. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Bu süreçte hamile olan Maxine, 2018’de oğlu Henry’i doğurduğunu ve daha sonra koruyu ailesi oldukları 4 çocuğu 2019’da evlat edindiklerini belirtti. 

Suni döllenme dışında tekrar hamile kalabileceğini düşünmediğini söyleyen Maxine Young, bu yıl Ocak’ta yaptığı hamilelik testinin pozitif çıkmasıyla şoke oldu. 

Daha önce düşükler yaşayan Maxine Young, sonucu gördüğünde epey şüpheyle yaklaştığını ve ilk 5 hafta boyunca doktorlarına ultrasonda farklı bir şey görüp görmediklerini sorduğunu aktardı.

İlerleyen haftalarda üçüzü olacağını öğrenen Maxine Young, "İlk önce biraz histerik biçimde gülmeye başladım ve Jake’i arayıp ona haberi verdim. Bunu bir hafta boyunda konuştuk, daha sonra üçüz bebeklerimiz olacağı fikrine alıştık" diye belirtti. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Link in Bio******I’m 29 weeks!! I’m feeling okay, just getting really uncomfortable. The babies are all doing well, growing bigger by the day. I have a growth scan on Monday so we should see how big they are. My doctors discharged me (after lots of begging ) so I could come and stay with my hubby and two littlest while we wait until the babies decide to make their appearance or until something happens where I have to be admitted to the hospital again. I know lots of people are invested in our journey (I think we are pretty boring ) so we started a YOUTUBE channel! We will post updates about our journey, the babies and our family on YouTube @THEFAMILYYOUNGVLOGS #youtube #largefamily #adoption #fostercare #quads #quadruplets #quadrupletpregnancy #familyvlog #blendedfamily

Maxine (@maxinelee_y)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Ancak bir hafta sonra gittiği kontrolde doktoru Young’a karnında bir bebek daha taşıdığını ve dördüzü olacağını söyledi. Young, "Doktorum bana bakarak, 'Maxine bir bebeğin daha olacak' dedi" ifadelerini kullandı. 

Young o anı şu ifadelerle anlattı:

Sadece kontrolsüz biçimde hem gülüp hem de ağladığımı hatırlıyorum. Evde zaten 5 çocuğumuz vardı bu yüzden bu çok fazlaydı. Fakat Jake ve ben buna hazır olduğumuza karar verdik.

Dördüzlere hamile olduğumu fark ettiğimz ilk anda bunun zor olacağını biliyorduk ama üstesinden gelebileceğimizi düşündük. Ben evde kalıyordum ve Jake petrol ve doğalgaz endüstrisinde çalışıyordu. Programı çok doluydu ama günde hiç 9 saat evde yalnız kalmadım.

Evlatlık edindikleri çocuklarıyla biyolojik çocukları arasında ayrım olmamasına özen gösterdiklerini belirten Young şunları söyledi:

Evlat edindiğimiz çocuklarımızın özel hissetmelerini ve eşit düzeyde sevildiklerini sağlamamız gerektiğinin her zaman farkındayız. Çocuklarımıza her zaman ailenin kandan değil sevdiğiniz kişilerden oluştuğunu söylüyoruz. Aileyi sevgi oluşturur.

 

Independent Türkçe, Newsweek

DAHA FAZLA HABER OKU