Sherlock Holmes 3: "Robert Downey Jr., Johnny Depp'in yanı sıra Tom Holland'ı da filmde istiyor"

Holland ve Downey Jr., Marvel Sinematik Evreni’nin en çok ses getiren filmlerinde birlikte yer almıştı

Filmin yapımının kesin olarak ne zaman başlayacağı bilinmiyor (IMDb)

Ünlü Hollywood yıldızı Robert Downey Jr.’ın Johnny Depp’in ardından Tom Holland’ı da Sherlock Holmes 3’ün kadrosuna dahil etmek istediği iddia edildi. 

Marvel Sinematik Evreni’nin Örümcek-Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming) filminde Tony Stark’ın Peter Parker’ın akıl hocası olarak tasvir edilmesiyle Downey Jr. ve Holland canlandırdıkları karakterler sayesinde iş dışında da yakın arkadaşlar haline geldi. 

Öte yandan ikilinin dünyanın en büyük film yapımlarından biri olan Sherlock Holmes serisinin yeni filminde de bir araya gelebileceğine dair söylentiler mevcut. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Bununla birlikte kısa süre önce eski eşi Amber Heard’le arasındaki davalar ve şiddet iddialarıyla gündeme gelen Johnny Depp’in de projede yer alabileceği belirtilmişti. Robert Downey Jr.’ın yakın arkadaşının projede yer almasını çok istediği ifade edilmişti.

Ancak Depp açısından davalar sonuçlanmadan oyuncunun herhangi bir projede yer almasının çok mümkün olmadığı anlaşılıyor. Davaların sonucunun henüz belli olmaması nedeniyle Depp’in Karayip Korsanları’nın yeni filmlerinde yer alıp almayacağı da muğlaklığını koruyor. 

We Got This Covered’ın haberine göre Robert Downey Jr., Tom Holland’ın da Sherlock Holmes 3’te ana yardımcı rollerden birinde yer almasını istiyor. Öte yandan başrolün yanı sıra oyuncu kadrosunda şu ana kadar doğrulanan tek isim Jude Law. 

2021’de yapımına başlanması planlanan Sherlock Holmes 3’ün oyuncu kadrosuna yönelik kısa süre içinde yeni haberler gelmesi bekleniyor.

Holland ve Downey Jr.’ın hayranları iklinin bir kez daha yan yana gelmelerine yönelik söylentilerden heyecanlanmış görünüyor ancak henüz resmi herhangi bir açıklama yapılmış değil. 

Holland’ın projede yer alması doğrulanırsa oyuncu muhtemelen Sherlock Holmes hikayelerindeki orjinal karakterlerden birini canlandıracak. 

 

Independent Türkçe, We Got This Covered

DAHA FAZLA HABER OKU