Çok sevilen komedi filminin dizisi geliyor

Amazon Prime Video için geliştirilen projede Gossip Girl ekibinin imzası var

Amerikalı aktris artık 48 yaşında (MGM)

Reese Witherspoon'un başrolünde oynadığı komedi klasiği Bu Nasıl Sarışın (Legally Blonde) da dijital yayın platformlarında yayımlanacak projeler arasına katıldı. 

2001'de vizyona giren ilk film, Witherspoon'un canlandırdığı Elle Woods'un eski sevgilisini yeniden elde etmeye çalışırken Harvard Hukuk Fakültesi'ne girip başarılı bir avukat olmasını konu alıyordu. 

Proje, 18 milyon dolarlık bütçesine rağmen 142 milyon dolara yakın bir miktar kazanarak özellikle gişelerde kayda değer ticari başarı elde etmişti. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Sonrasında 2003'te serinin ikinci filmi vizyona girdi. 2009'da Witherspoon'un yapımcılığını üstlenip oyunculuk yapmadığı bir video filmi de çekildi. 

Ayrıca 2007'de ilk filme dayanan bir müzikal, Broadway'de sergilenerek prestijli ödüller toplamayı başardı. 

Witherspoon'un başrolünde oynayacağı söylenen üçüncü filmse uzun süredir bekleniyor. 

Deadline, Witherspoon'un prodüksiyon şirketi Hello Sunshine'ın yeni bir Bu Nasıl Sarışın dizisi için kolları sıvadığını aktardı. 

Türkiye'de de büyük ilgi toplayan The OC ve Dedikoducu Kız'la (Gossip Girl) bilinen Josh Schwartz ve Stephanie Savage'in yazarlık ve yapımcılığı üstleneceği, ayrıca bir spinoff dizisinin de gündemde olduğu bildirildi. Daha fazla detay henüz sızmadı.

Amazon'un 2022'de MGM'i almasından sonra eski projelerin Prime Video için canlandırılması gündemdeydi. Robocop da adı geçen eserler arasında.


Independent Türkçe, Deadline, Screen Rant, Variety

DAHA FAZLA HABER OKU