Tom Holland, Örümcek Adam 4 hakkında bir iyi bir de kötü haber verdi

Aktör, Marvel Sinematik Evreni'ndeki çeşitli filmlerde ağ atıcıyı canlandırdı

(Reuters)

Tom Holland, hayranlarına Marvel Sinematik Evreni'ne (MSE) olası dönüșü için yapılan görüșmeler hakkında bilgi verdi.

27 yaşındaki aktör popüler serinin birçok filminde Peter Parker, nam-ı diğer Örümcek Adam olarak rol almıştı, buna kendi üçlemesi de dahil: 2017 tarihli Örümcek Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming), 2019'daki Örümcek Adam: Evden Uzakta (Spider-Man: Far From Home) ve Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok (Spider-Man: No Way Home).

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Holland'ın serideki geleceği henüz doğrulanmasa da aktör, gelecek filmlerde rolü yeniden canlandırmaya istekli olduğunu ifade etti.

Kendisinin de yer aldığı yeni Apple TV+ dizisi The Crowded Room'un galasında Variety'ye konuşan Holland, 4. bir MSE Örümcek Adam filmi için görüşmelerin yapıldığını ancak bu görüşmelerin Hollywood yazarlarının süregelen grevi nedeniyle kısa süre önce sekteye uğradığını açıkladı.

2 Mayıs'ta Amerika Yazarlar Birliği (WGA) ücret, yayın gelirleri ve yapay zekanın film ve TV yazarlığında kullanımıyla ilgili sorunlar nedeniyle greve gitmişti. Grev nedeniyle birçok film ve TV yapımına ara verildi.

Holland'a göre, kendisi MSE'ye geri dönmek için Marvel yöneticileriyle "toplantılar" yapıyordu ancak iş bırakan yazarlarla dayanışma amacıyla, grev gerekçe gösterilerek görüşmeler askıya alındı.

Holland "Bu konuda konuşamam ama toplantılar yaptığımızı söyleyebilirim" dedi.

Yazarlarla dayanışma için toplantılara ara verdik.

Birden fazla görüşme yapıldı ancak bu noktada konuşmalar çok ama çok erken aşamalarda.
 

Örümcek Adam-Eve Dönüş Yok

Zendaya ve Tom Holland, "Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok"ta (Sony)


Aralıkta, Sony Pictures'ın başkanı Tom Rothman, hayranlarda olası bir yeni Örümcek Adam devam filminin durumu hakkında hayal kırıklığı yaratabilecek bir görüş bildirmişti.

Örümcek Adam'ın hakları Sony'ye ait olduğu için, MSE uyarlamaları (Disney'in bir yan kuruluşu olan) Marvel Studios'la karmaşık iş anlaşmaları içeriyor.

Rothman "Ne zaman [başka bir Örümcek Adam filmi] bekleyebilirsiniz?" demişti.

Bilmiyorum. Her şeyin bir zamanı var.

Örümcek Adam'ın çizgi filminin devamı Örümcek Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş (Spider-Man: Across the Spider-Verse) şu an sinemalarda izlenebilir.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU