Ryan Gosling, Ken'i oynamak için "çok yaşlı" olduğuna yönelik eleştirilere yanıt verdi

Oyuncu, "Ken bundan önce hiç aklınıza gelmiş miydi?" diyor

Greta Gerwig'in filmi Barbie'deki Ken'i oynamak için "çok yaşlı" olduğuna yönelik eleştirilere, Ryan Gosling'in "komik" bir yanıtı var.

Gosling filmde, yapıma adını veren Barbie'nin erkek arkadaşını canlandırıyor. Margot Robbie'nin hayat verdiği Barbie, Barbie Diyarı'ndan kovulduktan sonra gerçek mutluluğu bulma amacıyla insan dünyasına seyahat ediyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

42 yaşındaki aktörün yer aldığı ilk fragmanın yayımlanmasından itibaren izleyiciler, Gosling'in Ken'i oynamak için "çok yaşlı" göründüğüne dair fikirlerini dillendirmeye başladı.

Aşıklar Şehri'nin (La La Land) yıldızı 31 Mayıs Çarşamba günü bu yorumları ele aldı.

Gosling, British GQ'ya "Eğer benim Ken'imle oynamak istemiyorlarsa, oynayacakları başka çok Ken var" dedi.

Aktör, "Komik bir durum" diye ekledi. Gosling, "60 yıldır (Ken'in) olayının plaj" olduğunu ve "işinin bir hiç olmasını kimsenin dert etmediğini" düşününce "#BenimKenimDeğil gibi şaşkınlıktan küçük dilimi yuttum tarzı düşüncelerin komik" olduğunu belirterek devam etti. Oyuncu, "Ken bundan önce hiç aklınıza gelmiş miydi?" dedi.

Ünlü oyuncu, "Ama birden, 'Hayır, biz en başından beri Ken'i önemsiyoruz' oldu. Hayır önemsemediniz. Hiçbir zaman önemsemediniz. Hiç umurunuzda olmadı" dedi.

Eğer Ken'i gerçekten önemseseydiniz, Ken'in kimsenin umrunda olmadığını da bilirdiniz. Yani riyakarlığınız açığa çıktı. Bu yüzden onun hikayesinin anlatılması gerekiyor.

Gosling, "artık bu adamı önemsediğini" itiraf etti.

Onun temsilcisi gibiyim. "Ken bu ödülü almaya gelemedi, bu yüzden onun adına kabul etmek için ben geldim".

Röportajın bir başka yerinde, Gosling tercih ettiği oyunculuk metoduna da değindi.

İyi Adamlar'ın (The Nice Guys) yıldızı, tercih ettiği metodu "odadan kaçış tarzına" benzeterek bir odaya kilitlenen katılımcıların, kaçmak için bir dizi ipucunu ve bilmeceyi çözmesinin beklendiği popüler aktiviteye gönderme yaptı.

Barbie 21 Temmuz'da sinemalarda gösterime girecek.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU